Історії

9 років була на заробітках і вирішила повертатися додому. Радісна – взяла квитки на автобус. Але на вокзалі рідного міста навіть ніхто не зустрів – їй стало зрозуміло: це початок кінця …

Катя 9 років тому полетіла в  Італію на заробітки. Виходу в її ситуації не було — грошей катастрофічно не вистачало. Катя думала, що попрацює рік-два, назбирає грошей і повернеться додому, адже там її чекають двоє дітей — син і дочка, які скоро будуть одружуватися. А ще у жінки був чоловік, він працював, але практично всі прогулював. Почалася робота в Італії. Катя доглядала за дуже примхливою бабусею. Однак жінка все терпіла, адже вдома на неї чекають рідні. Вона терпіла і працювала. Потім Катя влаштувалася в магазин. Днем доглядала за бабусею, ввечері працювала в магазині. Так день за днем. Спала по 4 години на день. Одного разу після прибирання в магазині вона аж заснула на прямо там на підлозі. Але Катя не шкодувала себе, вона працювала заради своєї улюбленої сім’ї. Минуло два роки.

Катя вирішила повернутися додому і зателефонувала, щоб порадувати свого чоловіка, але він їй відповів, що повертатися немає сенсу, адже грошей у родині катастрофічно не вистачає. А ще їх син знайшов собі дівчину і, можливо, скоро захоче одружитися, а значить потрібні гроші на весілля. Жінка вирішила залишитися ще на рік. Спілкувалася по скайпу зі своїми рідними, щоб бути в курсі всіх новин, а також регулярно висилала їм гроші і смакоту. Потім вона залишилася ще на рік, потім на ще один.

Читайте також: Як мама зозулею стала

Всього Катя була на заробітках 9 років. А її рідні не мали ні в чому потреби. Настав день повернення додому. З яким радісним настроєм жінка летіла! Вона накупила багато подарунків. Довго на них збирала, відмовляла собі у всьому. Ось Катя вже на вокзалі рідного міста, тільки її ніхто не зустрічає. «Ну, напевно зайняті, можливо, сюрприз готують!» — не засмутилася Катя. До будинку вона доїхала на таксі. Двері їй відкрив чоловік, обняв, але в його голосі були сумні нотки. Потім донька теж без особливої радості її обняла.

Через годину прийшов її син зі своєю нареченою і почав хвалитися своїми планами: через місяць у нього весілля, вони вже замовили банкет в шикарному ресторані. А потім зі своєю нареченою летить Італію, тільки не працювати, ні, що ви. Він летить на один з найдорожчих курортів. Потім почав натякати, що йому і майбутній дружині потрібна квартира. А потім взагалі поїхав обідати до майбутньої свекрухи. Стомлена і трішки засмучена жінка увійшла в свою кімнату. Її здивували жіночі речі, які в ній знаходилися. Чоловік пояснив це тим, що дочка залишила цей одяг випадково. Вночі Катя практично не спала. Вона чекала не таку зустріч, а більш радісну. У неї склалося враження, що в рідному їй будинку їй не дуже-то і раді. На наступний день Катя вирушила в місто. По дорозі вона зустріла знайому. Вона відкрила жінці очі. Виявилося, що в її будинку вже давно живе інша жінка.

Її чоловік привів буквально через пару місяців після того, як вона поїхала на заробітки. Син і дочка ніде не працюють. Всі живуть на ті гроші, які надсилала Катя. При цьому живуть  добре всі,  крім самої Каті. Тепер жінці стало все зрозуміло. Холодність і відчуженість пояснювалася тим, що чоловік і діти розуміли, що тепер їм ніхто не буде висилати гроші — і їх халява закінчилася. Нічого не кажучи, Катя зібрала валізу і поїхала. Вона вирішила тепер заробити гроші для себе. Жінка захотіла купити собі окрему квартиру, щоб почати життя заново, життя для себе. Що ж стосується чоловіка і дітей, то пора б і їм почати заробляти, а не тільки витрачати чужі гроші.

Коментарі Вимкнено до 9 років була на заробітках і вирішила повертатися додому. Радісна – взяла квитки на автобус. Але на вокзалі рідного міста навіть ніхто не зустрів – їй стало зрозуміло: це початок кінця …