Астрологія

Найскандальнішіі Знаки Зодіаку

3 місце – Рак

Раки – це гнані невдахи і сварливі ретрогради, які більшу частину життя ворушать свої образи на все людство. Замість панцира тягають на собі тягар накопичених образ. Виступають призвідниками в кожній суперечці і отримують від цього райську насолоду.

За життя дуже боязкі, але можуть завдати удару першими або дати здачі, правда, тільки через страх. Представники цього сузір’я можуть дуже довго прикидатися щасливими і вольовими людьми, але насправді вони просто слабкі і вразливі істоти, які відчайдушно потребують любові.

Читайте також Ангел-охоронець

2 місце – Діва

Діви заслужено отримують срібну медаль і звання одного з найбільш істеричних Знаків Зодіаку, тому що вони сварливі песимісти, мета яких – допікати і переводити всіх навколо по дрібницях. Ці товариші дорікають з приводу і без, так що спілкування з ним перетворюється на суцільний шквал претензій, критики і докорів. Вони можуть вивести з рівноваги кого завгодно, навіть найбільш миролюбну людину.

Діви – це досвідчені майстри інтриг, скандалів і пліток, тому з ними краще не сваритися. Помста цього Знака найстрашніша на світі, адже розлючені Діви обачливо будуть мучити своїх ворогів, поки ті не почнуть благати про пощаду.

1 місце – Козеріг

Козероги – справжні деспоти. Їм просто не дано мирно уживатися з людьми. Їх тяга до слави і домінування над оточуючими робить їх справді холодними і жорстокими. Ці особистості задирають всіх, вимагаючи бездоганності. Козероги не вміють сміятися над собою, тому будь-який жарт про них – причина для вибуху.

Представники цього Знака не блищать ерудицією, але щиро вважають всіх людей дурними і недалекоглядними. Це, мабуть, єдиний випадок, коли в одному Знаку зійшлися і манія величі, і занижена самооцінка.

Коментарі Вимкнено до Найскандальнішіі Знаки Зодіаку