Поради

Ми поділимося з вами простим ритуалом, який допоможе залучити в життя багатство.

Змова на удачу і гроші

З давніх часів існує дуже багато забобонів і прикмет. Особливо тих, які стосуються заробітку і грошей. Однак мало хто зараз дотримується забобонів. Фахівці в області магії запевняють, що абсолютно даремно. Адже саме ці забобони і маленькі практики допомагають відкрити грошовий потік. Ваша праця не пропаде даром, а окупиться в десятикратному розмірі. Хіба не про це ви мрієте?

Отже, давайте поговоримо про грошові забобони, про які варто знати

Ніколи не передавайте гроші з рук в руки, інакше вони підуть безповоротно.
Віник в будинку потрібно зберігати помелом вгору.
У гаманці завжди повинна бути нерозмінна купюра. Її не можна витрачати, тоді вона буде притягувати багатство.
Не рахуйте чужі гроші, інакше свої водитися не будуть.
Не позичайте гроші ввечері.
Гроші найкраще зберігати на кухні. Не можна зберігати їх під матрацом або в шафі.
Також можна проводити сильні грошові практики. Трохи магії не завадить в житті. Якщо у вас в будинку є грошове дерево, воно допоможе вам притягнути в будинок гроші. Якщо ж ні, тоді настійно рекомендуємо завести. Ця проста рослина — справжній магніт для багатства. Особливо якщо провести з ним наступний ритуал, який повинен увійти у вас в звичку.

Читайте також: Як добре, що маю чоловіка такого мудрого!

Пам’ятайте, щоб магія спрацювала, потрібно правильно налаштувати свої думки і емоції. Якщо ви постійно думаєте про брак грошей, то вони до вас і не прийдуть. Коли проводите практику, налаштуйтеся на позитив і дійте. Отже, щоб провести змову на удачу і гроші, після кожної зарплати покладіть в горщик з грошовим деревом три монети. Номінал не має значення.

При цьому потрібно вимовити такі слова: «Як монети під землею залишаються, енергію багатства деревцю дають, так і у мене гроші в будинку множаться та збільшуються. Хай буде так». Досить сказати ці слова один раз, коли кладете монети в землю.

Ще варто запам’ятати, що вікна і двері — це місця входу грошової енергії. Тому потрібно зберігати кілька жовтих монет на підвіконні постійно. Вони будуть притягувати багатство. Якщо ви кожен місяць станете виконувати цей простий ритуал і дотримуватися грошових забобонів, то незабаром помітите, що гроші приходять в ваш будинок легко!

Коментарі Вимкнено до Ми поділимося з вами простим ритуалом, який допоможе залучити в життя багатство.