Історії

Марія зрозуміла, що плітки не повинні руйнувати їх сімейну ідилію.

Марії пощастило в житті. Вона вийшла заміж за чоловіка, якого щиро кохала. Разом з Ростиславом вони виховували двоє донечк. Ніколи не було причини на те, щоб нарікати та жалітися на життя.

Сьогодні Марія поцілувала на прощання чоловіка, зачинила двері і стала теж збиратися на роботу. Вийшла з хати та й пішла собі звичайною стежинкою до сільської ради, де вона працювала секретарем.

Біля будівлі вже зібралося кілька працівників.

— Всім гарного дня! — сказала жінка колегам. Ті помахали їй рукою, але Марії здалося, що вони на неї якось кого дивляться.

— І тобі не хворіти! — крикнула прибиральниця Клава — любила страшно розпускати різноманітні плітки, серйозно її ніхто не сприймав.

Читайте також Птах, що опинився поблизу вашого житла — символ новини, гарної чи поганої. Прикмети

— Оце, Марійко, я хочу з тобою поговорити, але не знаю, як правильно все пояснити.

— Та кажіть як є, Клавдіє. У мене немає часу!

— Марійко, вчора твій Ростик протягом цілого дня катав вашу куму Надю на машині. А потім підвіз її додому і просидів там аж до самісінького вечора. Я все бачила на власні очі.

Марія аж побіліла від почутого. Вона прекрасно знала свою куму. Ще давно вона розійшлася зі своїм чоловіком та лишилася на руках з двома дітьми. Але не довго вона сумувала, чоловіків вміла манити як магніт. Невже тепер і Ростик щось має з нею? Можливо це Клава вигадала таку нісенітницю? Але десь в Марії притаїлася підозра до свого чоловіка…

Марія сказала Клавдії. щоб та не думала про дурниці і випровадила її з кабінету. А сама, одразу взялася до роботи, щоб не думати про погане.

Ростик прийшов з роботи досить пізно. Марія зустріла чоловіка зі злим поглядом, але він цього не помітив.

— Привіт, моя радість! — поцілував дружину в щоку. — Сьогодні у мене дуже важкий день. Я навіть не мав часу сьогодні пообідати. Чи є у нас щось смачне на вечерю? Але йду спершу прийму душ…

Ростик пішов у спальню, а Марія не витримавши, крикнула чоловікові вслід:

— А чому в Наді не поїв? Що, нічого не приготувала вона?

Ростик повернувся на кухню і незрозумілим поглядом поглянув на свою дружину.

— Ти про що взагалі зараз говориш?

— Нічого такого…Просто люди почали говорити між собою, що ти щось маєш з нашою кумою, катаєш її на машині цілий день, а потім сидиш в неї до самісінької ночі. Поясниш мені це?

— А що я повинен тобі зараз пояснити? Те, що Надя попросила завезти свого сина Тараса в районну лікарню? Вибач, я не знав, що маю тепер виправдовуватися за такі речі перед тобою. Просто допоміг людям і все.

В його очах було прикре здивування, що Марія повірила таким нісенітницям. Жінка здригнулася та підбігла до чоловіка.

— Пробач, це я у всьому винна — слізно схлипнула тихо. — Я не знаю, чому я взяла це так близько до серця…

Ростик обійняв свою кохану.

— Давай тільки без сліз, немає причин плакати…Я так зрозумів, що сьогодні вечері не буде?

— А ти коли-небудь залишався без вечері? Сьогодні в нас борщик та ароматні булочки з часником.

Вже за декілька хвилин, за столом лунав сміх. Донечки щось весело розказували, а Ростик підморгував Марії. А потім сказав:

— У світі не знайдеться жінки, яка може конкурувати з вашою мамою. Вона в нас найкраща!

Усі голосно розсміялися. Вдома знову панував затишок та спокій. Марія зрозуміла, що плітки не повинні руйнувати їх сімейну ідилію.

Коментарі Вимкнено до Марія зрозуміла, що плітки не повинні руйнувати їх сімейну ідилію.