Стосунки

Манери чоловічої поведінки, яким не варто радіти і тим більше, приймати їх за кохання.

Буває так,що на етапі квіткового періоду у відносинах,жінка настільки затьмарена коханням до чоловіка,що починає приймати нездорову чоловічу поведінку за кохання і турботу.

 

Наприклад,ревнощі з боку чоловіка ,зовсім не означають ,що чоловік кохає вас ,а говорить про майбутню токсичність стосунків.Також сюди можна віднести чоловічі маніпуляції та нестримне бажання домінувати над жінкою.

Інколи ,навіть у здорових та гарно сформованих відносинах буває ,що чоловік починає допомагати вам у чомусь ,не питаючи вас чи потрібна вам допомога. А насправді,це є прихованою маніпуляцією і таким чином партнер хоче встановити над вами контроль.

Читайте також :Недорогі аптечні засоби,які знімуть набряклість та мішки під очима

Тож як розпізнати,що біля вас не та людина за яку вона себе видає і яка поведінка чоловіка  може говорити про його токсичність.

Наведемо дві ознаки маніпулятора і токсичної людини,який маскує це під терміном кохання:

1.Чоловік  обожнює нагадувати вам про свої досягнення

Якщо ваш партнер любить говорити вам про те ,що він для вас зробив і що вас чекає в майбутньому,тоді варто бути насторожі. Йому важливо,щоб ви не забули ,на що він здатен і щоб він легко зміг вимагати від вас того ж.

Також ,таким способом чоловіки намагаються пробудити у вас відчуття провини та почуття боргу перед ними.

2.Чоловік постійно хоче ,щоб жінка доводила йому своє кохання

Спочатку це подобається багатьом жінкам ,вони вбачають в цьому щирі почуття партнера.

Але ,якщо партнер вимагає від вас доказів свого кохання ,тоді ні про яку любов з його боку мова йти не може.Це звичайна маніпуляція!Джерело

Коментарі Вимкнено до Манери чоловічої поведінки, яким не варто радіти і тим більше, приймати їх за кохання.