Історії

Маленький крок тягне за собою великі справи

Маленьке поліпшення тягне за собою велике.

Це завжди так – витреш пил на поличці, а потім сам не помітиш, як почнеш генеральне прибирання. Або шкарпетки візьмешся складати в ящик – і всю шафу розбереш, все акуратно складеш. Гарне затягує; маленьке поліпшення призводить до великого.

Мені хустину дорогу подарували, її треба з чимось носити. Тому що хустина дуже хороша, цінна. І я …..пальто купила для хустини. І навіть помаду. І настрій став відразу хороший, як завжди, коли хороше збільшується.

Читайте також Як захистити шкіру рук взимку

І людині можна зробити маленьке добро – і з цього почнуться глобальні зміни на краще. З доброго слова, з маленької підтримки, з подарунка витонченого, який прикрасить людину, порадує її і заохотить до зміни гардероба. А в гарному одязі можна піти в гарне місце і зустріти хороших людей. І відмінно з ними порозумітися – настрій ж бо хороший!

Так що маленьке – воно не маленьке. Воно може життя змінити на краще і принести велике, велике щастя … Маленьке добро гріє наше маленьке серце в величезному світі. І все змінюється на краще. Так завжди буває.

Коментарі Вимкнено до Маленький крок тягне за собою великі справи