Історії

Лікарі потрапили в затор і жартували, що поки доїдуть, то жінка народить сама. І вони завмерли, коли з під’їзду вийшла дівчина з дитиною

Надійшов дзвінок про те, що жінка вже на останньому місяці і зараз народжує. Фельдшери швидко виїхали із лікарні. Але як спеціально, машина швидкої потрапила у великий затор. Медсестра зателефонувала дівчині, що народжує, стала заспокоювати її по телефону, розповідати про те, як правильно дихати. Вона повторювала, що машина ось-ось прибуде, щоб породілля не хвилювалася. Але машина зрадливо стояла в пробці і з неї неможливо було виїхати. Попереду трапилася велика аварія, вантажівка з краном намагалася розчистити дорогу.

Головний фельдшер постійно жартував: -Ну, зараз наша породілля сама і без нас уже народить. Через 40 хвилин швидка вже під’їхала, весь склад попрямував до дверей майбутньої матусі. Двері відчинила вагітна дівчина, перейми вже почалися. Але вона не встигла зібрати сумку для полоrового будинку, тож попросила почекати ще хвилин 5. Лікарі видихнули, спустилися до своєї машини, почали чекати. І ось нарешті відчинилися двері з під’їзду.

Читайте також: Притча про добрі вчинки

Головний фельдшер все жартував, що поки породілля збирається, то точно сама і без нашої допомоги наро дить. І тут виходить з під’їзду дівчина з новонародженою дитиною в руках. Вона була дуже схожа на саму породіллю. У фельдшера трохи серце не завмерло. Але після неї вийшла ще одна дівчина вже з животом. Виявилося, що це дві сестри близнючки, одна народила місяць тому, а друга народить ось-ось. Так що фельдшер пожартував востаннє – і вони поїхали до пологового будинку.

Коментарі Вимкнено до Лікарі потрапили в затор і жартували, що поки доїдуть, то жінка народить сама. І вони завмерли, коли з під’їзду вийшла дівчина з дитиною