Історії

Коли він телефонував мені та говорив, що затримується на зустрічі, він зустрічався з іншою. І це тривало не один рік.

Мій чоловік завжди багато працює, додому приходить досить пізно, але добре заробляє. У нас заможна сім’я. Завжди панувала злагода та сімейний затишок. Мої батьки не перестають хвалили мого чоловіка та розповідали своїм знайомим, що я знайшла собі гідну партію.

Раніше я думала, що мені пощастило. Але згодом я дізналася, що у мого чоловіка є коханка. Дізналася зовсім випадково, оскільки наші стосунки зовсім не змінилися. Коли він телефонував мені та говорив, що затримується на зустрічі, він зустрічався з іншою. І це тривало не один рік.

Спочатку я взагалі не знала, що мені робити, але потім взяла себе в руки і почала думати, як вийти з гідності з даної ситуації. Розлучатися та залишатися з двома дітьми на руках — точно не варіант. Що б я сказала своїм дітям та батькам? Як я буду отримувати нашу сім’ю самотужки?

Терпіти таке теж досить складно. Вирішила поки нічого нікому не розповідати. Можливо, чоловік одумається і залишить своє захоплення.

Але я помітила, що моє ставлення до нього різко змінилося. Щодня я знаходила у нього все більше недоліків, на які раніше ніколи б не звернула уваги. Оскільки він добре заробляє, то я вирішила цим скористатися. Просила гроші на свої потреби, а сама їх відкладала. Він відчуваючи за собою провину, ніколи мені не відмовляв. Досить цікаво те, що чоловік не помітив, що ставлення до нього помінялося в гіршу сторону — йому просто було не до цього.

Читайте також Інколи думаю переїхати в будинок престарілих, але там всі мені чужі

За 5 років я зібрала досить велику суму, вже не рахую те, що у мене було безліч золотих прикрас, дорогий одяг та іномарка. Ось тепер я вирішила, що потрібно подати на розлучення. Чоловік був шокований.

Я йому все чесно розповіла. Сказала, що протягом всього часу знала, що він мені зраджує. Замість того, щоб поговорити спокійно зі мною та вибачитися, чоловік почав на мене кричати та обзивати меркантильною!

Мені було байдуже. Без квартири я точно не залишуся, оскільки ми купували її в шлюбі, а ще у мене лежить тепер велика сума в банку. Робота у мене теж є, посада не керівна, але зарплатою я залишаюся задоволена.

А у нього випав шанс нарешті не ховатися від мене, а жити з коханкою. Але суть в тому, що чоловік не хоче тепер йти до іншої, згадав нарешті, що сильно мене кохає і не хоче відпускати. Просить, щоб я одумалася, оскільки ми разом вже 20 років.

Тепер я розумію, чому він не хоче мене відпускати — та жінка теж у шлюбі. Її чоловік працює за кордоном. Вечірні зустрічі їх цілком влаштовували, поки я не сказала, що подаю на розлучення.

Діти у нас вже дорослі, якщо я піду зараз від свого чоловіка, то він залишиться один! Але знаєте, мені його зовсім не шкода — він на це точно заслужив!

Коментарі Вимкнено до Коли він телефонував мені та говорив, що затримується на зустрічі, він зустрічався з іншою. І це тривало не один рік.