Історії

Йому ніколи не подобалась ця подружка і що взагалі не розуміє як можна товаришувати з такими невдахами як її Настя.

Дівчина ніколи не мала велику кількість друзів, завжди було всього декілька подруг, але звісно після одруження майже нікого не залишилось. Це було очікувано, бо тепер не було часу для друзів. Залишилась тільки єдина подружка Настя.

Вони товаришували ще зі школи, і попри те, що у обох вже були сім’ї, вони хоч дуже рідко, але підтримували спілкування. У подруг було багато спільних спогадів, а ось спільних рис характеру дуже мало. Вони в принципі були дуже різні, як і їх долі. Бо якщо у Іри сімейне життя склалося, то Насті не дуже з цим пощастило. Вона заміжня вже майже дев’ять років і навіть має двох дітей. Але з чоловіком у них дуже погані стосунки, через що і страждають їх спільні діти.

Чоловік Насті був дуже агресивним, через що дівчина постійно намагалась закінчити ці стосунки. Але вона дуже залежала від чоловіка як морально так і матеріально. А коли з’явились діти, з’явилась і відповідальність. Тому жити на вулицю від чоловіка не підеш, бо треба ж думати ще про дітей. Ще до появи власної родини, Ірина часто пускала подругу пожити до себе.

Читайте також Як змусити чоловіка думати про вас

І у один вечір Ірині прийшло смс повідомлення від Насті. З кожним прочитаним словом ставало все помітніше з яким відчаєм і панікою пише ці строки Настя. Дівчина сказала, що пішла від чоловіка після чергової сутички. Вони з дітьми зараз на вулиці, а там же мороз, та й вони одягнені не по погоді.

Ірина навіть не дочитавши повідомлення, почала писати відповідь. Вона писала, щоб подруга з дітьми швидко їхали до неї у гості, і щоб навіть не думали залишатись на вулиці. Але чоловік Ірини забрав у неї телефон і відразу ж зателефонував Насті.

Почав кричати про те, що дуже неввічливо з її сторони приїжджати у гості в таку пізню годину. Звісно Настя навіть не дослухала його і вимкнула телефон. А Ірина була просто шокована від такої поведінки чоловіка і відразу з почала вимагати пояснень. І тут чоловік вже в достатньо грубій формі почав пояснювати, що йому ніколи не подобалась ця подружка і що взагалі не розуміє як можна товаришувати з такими невдахами як її Настя. А наостанок сказав, що таких людей у своєму будинку він не хоче навіть бачити.

Ірина ще довго намагалась додзвонитись до подруги, але телефон не відповідав. Вона дуже переживала як же вона у такий мороз на вулиці та ще й з дітьми. Дівчина ще довго почувала себе винуватою, але зробити нічого не могла.

Коментарі Вимкнено до Йому ніколи не подобалась ця подружка і що взагалі не розуміє як можна товаришувати з такими невдахами як її Настя.