Історії

Хто хоче зла невинній людині – може мимоволі її ощасливити.

Одна жінка іншу зненавиділа. Від заздрості. Тому що цій дамі дали нову посаду – завідувачка відділу. Її звали Світлана. Вона була самотня, повна, одягалася не дуже красиво та й зачіску мала негарну. І ось – їй дали посаду, а цій Галині не дали.

І Галина страшенно розсердилася, причаїла злобу, і ось що зробила: створила фальшиву сторінку в інтернеті від імені чоловіка. Фотографію там розмістила чужу. І почала Світлані писати. Різні приємні слова та натяки. Вона хотіла, щоб негарна самотня Світлана закохалася в цього вигаданого чоловіка, а потім кинути закохану даму і написати багато страшних і зневажливих слів про її зовнішність.

Ось таку гидоту ця жінка вигадала і почала робити. І дуже успішно – самотня Світлана спочатку на листи недовірливо відповідала, а потім розтеклася, розпливлася, повелася… Чудово вийшло! Закохана в таємничого вдівця зі складною долею, писаного красеня, Світлана сіла на дієту і майже перестала їсти. Почала відвідувати спортзал. Зробила елегантну зачіску. Почала прекрасно одягатися – нова зарплатня дозволяла. І надзвичайно розквітла. Стала красунею. Її знову підвищили за чудові успіхи – вона з величезним запалом працювала! І додали зарплату, звісно.

Читайте також Я зовсім по-іншому уявляла своє життя, коли погодилася вийти заміж за італійця.

А потім у неї закохався начальник – ще більший, вони на нараді познайомились. І заздрісниця отримала листа: “Дорогий Дмитре! Я ніколи тебе не забуду, дорогий друже! Прощай навіки. Я тебе блокую, щоб не рвати тобі душу. І прошу вибачити за все”.

Світлана вийшла заміж, а заздрісниця-Лжедмитро до лікарні поїхала з нервовим зривом. До психіатричної. І всім там Дмитром представлялася.

Ось так буває… той, хто хоче зла невинній людині – може мимоволі її ощасливити.

Коментарі Вимкнено до Хто хоче зла невинній людині – може мимоволі її ощасливити.