Історії

Хлопчик схопився за бабусю і несподівано для батька закрuчав: Не віддавай мене, бабуся

Уляна зі своїм чоловіком Євгеном завжди влаштовували скандали. Але це не завадило їм народити дитину. І це не зважаючи на те, що дружина була нижче чоловіка – за соціальним статусом, вона закінчила лише профтехучилище і за багатьма критеріями поступалася Жені. А він мав вищу освіту і був родом з сім’ї інтелігентів. Але в ті молоді роки їх наздогнали любовні почуття, які стерли всі відмінності між ними. І напевно даремно, адже на сьогоднішній день їх шлюб тріщав по швах і все вело до розлучення. Найбільше з цього приводу переживав Євген, адже син залишався з матір’ю.

Дивлячись на Уляну, він розумів, що вона напевно буде перешкоджати його побаченням з Кирюшею. Так і виявилося в подальшому. Після розлучення мати з дитиною відразу ж виїхала жити в іншу область. При цьому не залишили навіть адреси, вважаючи це зайвим. Євген відверто засумував, для нього почалися сірі дні. Нічого не радувало – і на душі було гидко.

Читайте також:Що ти випромінюєш то і отримуєш

Він встиг звикнути, що всі чекали його повернення. Саме тому йому кортіло швидше повернутися. Так пройшло довгих шість місяців. За цей період ніяких новин від колишньої дружини не було. Одного разу пролунав дзвінок, Женька був здивований. На тому кінці дроту була жінка з органів опіки. З розмови він дізнався, що Уляни більше немає в живих, і йому треба приїхати за сином. Не довго думаючи, Євген поїхав за вказаною адресою.

Але після прибуття він не виявив свого сина – і це його сильно засмутило. З’ясувалося, що в Уляни в живих залишилася мати. Тому вона віддала Кирюшу бабусі, а сама відправилася гуляти – і забула про сина. В результаті вона померла від передозування алкоголем. Якщо говорити простою мовою, перепила. Ось така горе-матір … А що випробує син з цього приводу, коли виросте, залишалося тільки здогадуватися.

І тепер перед Євгеном постала серйозна проблема: як одному виховати сина. Але, незважаючи на смерть колишньої дружини, Євген був дуже радий. Адже це означало, що син тепер залишиться з ним. Кирюша відразу ж впізнав батька. Він схопив стареньку і закричав: “Не віддавай мене, бабуся!». Ця сцена змусила стиснутися серце самотнього чоловіка.

Старенька теж, по всій видимості, не думала віддавати онука. Євген прийняв рішення все обдумати і не діяти напролом. У підсумку він стояв на ганку і курив, вирішуючи, як же йому вступити до ситуації, що склалася. Коли він зайшов в хату, Кирюша вже тихенько спав. Бабуся ласкаво гладила онука і тихо наспівувала якусь пісню. Євген вирішив, що залишить рішення проблеми до ранку. Переночувавши, він сказав бабусі збирати речі. Причому і свої теж.

Він подумав, що в перший час старенька буде жити разом з ними. Звикнувши до життя з батьком, хлопчик причепиться і тоді вже менше буде переживати з приводу розставання з бабусею. І на цьому тлі бабуся зможе непомітно виїхати. Але з часом все пішло не так, як спочатку планувалося. У якийсь момент Євген усвідомив, що теж прив’язався до цієї жінки.

Вона випромінювала доброту і була сповнена нерозтраченої любові. Вранці готувала смачні оладки. Розповідала різні цікаві історії з життя. І огортала їх з Кирюша своїми ніжними руками. Не зміг він від неї відмовитися. Він порахував, що такий вчинок можна порівняти зі злочином. Причому не тільки по відношенню до сина, а й по відношенню до самого себе. Так і обзавелися вони ще одним членом сім’ї …

Коментарі Вимкнено до Хлопчик схопився за бабусю і несподівано для батька закрuчав: Не віддавай мене, бабуся