Історії

Дівчина з байдужістю ставилася до дитини, не хотіла ні годувати, ні вставати вночі до донечки.

Марія Дмитрівна мала єдиного сина, і дуже хотіла, щоб він скоріше одружився. За стільки років, вона вже добряче втомилася за ним доглядати й мріяла, що він знайде собі хорошу дружину.

Адже Дмитрові уже 34 роки, а одружуватись він так і не думає. Все їздить на заробітки за кордон, міняє без кінця роботу, а грошей як не було, так і немає. Кожного ранку вона готує синові сніданок та ще й обід дає з собою.

І ось одного дня, Дмитро прийшов додому з дівчиною. Марія Дмитрівна так зраділа, що не відразу помітила, що дівчина дуже пошарпана життям. Вони швидко пішли до Дмитра в кімнату і включили телевізор. Вранці жінка, як зазвичай приготувала сніданок і провела сина на роботу. У дверях запитала, як звуть дівчину.

– Катя, ти її не ображай, – попросив Дмитро.

Дівчина цілий день не виходила з кімнати. Тільки з поверненням сина, вся заспана пройшла у ванну і назад. Вечерю хлопець забрав у свою кімнату.

Читайте також Аліна знайшла переписку сина з коханкою.

І так тривало цілих два тижня. Марія Дмитрівна без сина не хотіла турбувати дівчину, а та вдень ​​не виходила з кімнати. Вихідні пройшли бурхливо. Катя з Дмитром випивали у кімнаті, а потім потім почали голосно сваритися.

Жінка кожного дня чула, як вони вияснюють стосунки. Але одного дня, як вони почали сваритися, дівчина вибігла з кімнати та пішла геть. Дмитро залишився на дивані. Марія Дмитрівна полегшено зітхнула. А хлопець полежав на дивані пару вечорів, і знову привів дівчину назат. І так кілька місяців сценарій не змінювався.

На днях, Катя сказала, що чекає дитину. Син був дуже щасливий. І все.

Катю забрали до пологового будинку, а вдома для дитини нічого не було. В один день молоді терміново одружилися і зареєстрували дочку.

Дівчина з байдужістю ставилася до дитини, не хотіла ні годувати, ні вставати вночі до донечки. І йде Марія Дмитрівна на плач внучки, щоб погодувати її з пляшечки. А Катя може на цілий день з дому піти, а прийде і кричить: “Пустіть, я тут живу, я законна дружина”. Дмитро покричить і пустить, знову мир і тиша.

Марія Дмитрівна так хотіла доброї невістки, щоб за її сином доглядала. А тепер вона не тільки за дорослим сином доглядає, а й внучку няньчить, а ще закиди невістки вислуховує …

Коментарі Вимкнено до Дівчина з байдужістю ставилася до дитини, не хотіла ні годувати, ні вставати вночі до донечки.