Поради

Декілька способів скоротити витрати, які не працюють.

Економія на розвагах

Якщо ви в даний період часу відчуваєте проблеми з фінансовою стійкістю, від дорогих розваг, нехай і звичних, на якийсь час доведеться відмовитися. Але чи потрібно обмежувати себе від улюблених способів розслаблення повністю? Психологи наполягають, що повна відмова від релаксу призводить до нервових зривів та інших проблем ментального і фізичного характеру. Подумайте, як ви можете розписати свій графік так, щоб був час і на якісну роботу, і на не менш якісний, але бюджетний відпочинок.

Продукти по акції

Здається, що покупка йогурту, нехай його термін придатності закінчується вже завтра, — відмінний спосіб заощадити при черговому поході в магазин. Але не варто забувати, що маркетологи не даремно отримують зарплату, а тому уявна економія не повинна кружляти вам голову. Якщо ви справді хочете заощадити, складайте список при поході в магазин, так у вас не буде виправдання, щоб купити щось зайве, але таке привабливе, та ще й за червоною ціною.

Читайте також: Я ніколи не знала, що таке материнське тепло. Я виросла в дитячому будинку.

Відмова від диспансеризації

Сьогодні можна отримати медичну допомогу практично в будь-який час і за будь-яку ціну. Відмовляючись від щорічної диспансеризації, виправдовуючи цей захід високою вартістю в приватних клініках і відсутністю часу, ви створюєте собі додаткові проблеми у вигляді запущених захворювань. Будь-яке захворювання простіше запобігти, ніж лікувати, і економити на здоров’ї точно не варто. Краще на якийсь час відмовитися від доставлення готової їжі або ж від нової сумочки на користь гарного самопочуття. Зрештою, від вашого здоров’я залежить ваша працездатність і, як наслідок — заробіток.

Відмова від допомоги вузьких спеціалістів

Ніхто не застрахований від проблем побутового характеру. Труба, яка раптово прорвалася, може змінити всі плани на день. Найгірше, що ви можете зробити в такій ситуації — взятися за ремонт самостійно. Якщо ви не професійний сантехнік, нічого доброго не вийде, вам все одно доведеться запрошувати фахівця, але ви витратите куди більше часу і сил. Економити на роботі професіоналів ніколи не варто.

Коментарі Вимкнено до Декілька способів скоротити витрати, які не працюють.