Поради

Чому обійми корисні?

В наш  час залишилося дуже мало способів показати комусь, що ми його реально цінуємо і любимо. І обійми – один з небагатьох таких простих, але дієвих способів довіри, адже для дуже багатьох людей фізичні контакти, навіть в такій формі – щось дуже особисте. Проте, психологи радять обніматися  якомога частіше. І проводять логічні аргументи на користь цього.

ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ
Не прямий, але досить ефективний опосередковуваний вплив. Справа в тому, що імунітет знижується при стресі, а обійми якраз сприяють зняттю цього самого стресу.

Читайте також: Боротьба зі зморшками до їх появи: щоденний правильний догляд

КОНКРЕТНА АНТИСТРЕСОВА ДІЯ
Тактильний контакт з близькою людиною банально заспокоює. Це ще з дитинства в нас закладено, так що чому б не використати таку особливість в своїх цілях? Використати просто з огляду на те, що стресу в нашому житті і так предостатньо, а безпечних способів боротьби з ним – не так вже й багато.

ЗМІЦНЕННЯ САМООЦІНКИ
Досить простий логічний ланцюжок. Якщо нас обіймають – значить ми комусь потрібні. Значить не все так погано в житті. А це реально позитивно відбивається на самооцінці.

 

ЗМІЦНЕННЯ ДОВІРИ
Не тільки на психологічному рівні, а й на фізіологічному. Справа в тому, що обійми стимулюють вироблення гормону окситоцину, який  відповідає  за емоційну прихильність, наприклад, матері до дитини. І при обійманні людини, яку ви вважаєте близькою, запускається схожий процес.
Натуральний антидепресант
При обіймах також виділяється гормон серотонін, який безпосередньо регулює наш настрій. На жаль, у важких випадках депресії, викликаної серотоніновим дефіцитом, це не спрацьовує, але проти просто поганого настрою і емоційної пригніченості обійми дуже навіть допомагають.

 

СПОСІБ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ
Погодьтеся, вкрай складно злитися на людину, яка вас обіймає. І цей спосіб куди більш ефективний, ніж прохання про прощення, аргументи на користь своєї точки зору і багато інших слова. Шкода, що не всі конфлікти можна таким способом вирішувати.
Тож, частіше обіймайте близьких людей і гарний настрій та позитивні емоції вам гарантовані!

 

Коментарі Вимкнено до Чому обійми корисні?