Астрологія

Чому гороскопи справджуються та як це працює.

Звичайно ж ,якщо б гороскопи не справджувались ,вони б не існували так багато років та ніхто б не вірив в це.

Тому,так.-вони справджуються ,вони працюють ,але ж не просто так,бо зірки так склались,а в більшій мірі за рахунок нашої підсвідомості.

Тобто,якщо наприклад ,я читаю гороскоп і там написано,що в мене йдуть важкі часи,труднощі в роботі і т.д. Що ж роблю я ,- звісно ж починаю на кожну,навіть незначну негативну ситуацію реагувати та звертати увагу. А гарні та приємні події не помічаю.

В результаті цього,в мене не залишається ресурсу на позитив,я починаю вірити ,що гороскоп був правий і моє життя справді котиться вниз.

Варто зазначити ,що і з протилежної сторони передбачення гарно працюють. Адже ,якщо налаштувати себе на позитив ,чекати успіх ,радість та гроші – ти це й отримаєш.

Читай також: Як приготувати пісний майонез в домашніх умовах

Будуй своє життя сам .

Наша підсвідомість – це тільки частинка .Сприйняття і підсвідомість – це тільки частинка уявлення про здійснення гороскопів.Без наших дій нічого не вийде.

Для прикладу ,розберемо таку ситуацію: Ти прочитала в гороскопі ,що наступного місяця в тебе великий скачок в кар’єрі і фінансовий успіх. І ти автоматично починаєш уважно дивитись на всі сторони,слухати історії в маршрутці .

Ти починаєш аналізувати ,в чому ще ти компетентна і можеш бути корисна.Ти складаєш план ,виступаєш з якоюсь ініціативою

.І ось тут тебе кличе шеф і пропонує зайняти вищу посаду на фірмі. І ось ,дивлячись на цю ситуацію ,можна поставити собі питання .Чи вплинув гороскоп чи це ти зробила сама .

Те ж можна сказати і про особисте життя. В гороскопі написано,що я зустріну кохання з першого погляду?

Добре! Ти починаєш краще доглядати за собою,уважніше дивишся на чоловіків,стала більш привітною до них – і звісно отримуєш увагу взамін. І хто це створив собі? Зірки чи ти сама?

Звісно,це не означає,що зараз ти розбагатієш,відкриєш фірму чи вийдеш заміж. Але зараз ти ближча до виконання гороскопу. І якщо передбачення справдиться ,це буде на 100% твоя заслуга .

Так,гороскопи працюють ,але тільки за нашої участі.А якщо сидіти і нічого не робити,а тільки читати передбачення про фінансовий успіх – нічого не вийде. Джерело 

 

Коментарі Вимкнено до Чому гороскопи справджуються та як це працює.