Стосунки

Близька людина стала частіше говорити образливе, частіше дратуватися, нехтувати вами?Погляд її холодний і холодна мова.

Близька людина стала частіше говорити образливе, частіше дратуватися, нехтувати вами? Менше уваги приділяти, затримуватися десь, сердитись через дрібниці? Погляд її холодний і холодна мова. А потім усе гаразд. Все, як зазвичай. Тож чи варто переживати і думати про крижинки, які частіше стали зустрічатися у стосунках?

Знаєте, як замерзає річка? Вона не покривається льодом за одну ніч. За течією пливуть крижинки, отак замерзає швидка річка. Спочатку маленькі крижинки пливуть; потім дедалі більші. Спочатку вони швидко пропливають, маленькі крижинки. Їх забирає течією. А потім течія сповільнюється; великі крижини зі снігом з’єднуються в острови та материки… А потім уже вся річка скута льодом. Це зима. Це холод прийшов.

Так і з стосунками. Коли приходить холод, вони не одразу замерзають. Спочатку з’являються крижинки: холодні слова, роздратовані інтонації, порожні обіцянки… Брехня, причіпки, зауваження, образливі висловлювання…

Читайте також Кожен переживав біль, але не кожного він розчавив.

Але річка тече. Ще є кохання та тепло, ще гріють сонячні промені. І є течія – кохання забирає крижинки. Річка тече. Живе.

А потім образливих слів все більше, все більше роздратування, брехні та зневаги, невиконаних обіцянок та холодних поглядів. Невідповідних повідомлень та неприйнятих дзвінків. Пропущених зустрічей та скандалів. Дрібні образи з’єднуються в острови, материки. І течія зупиняється. Річка скута льодом. Льодом та снігом.

Так йдуть тепло і кохання, непомітно, день за днем. Просто все холодніше та холодніше. Все більше льоду в річці.

Все починається з дрібниць, от і все. Їхня кількість переходить у якість. І дивно бачити здивування того, хто виявив нерухому річку, вкриту льодом. Дивуються ті, хто старанно не зважав на крижинки, не хотів їх бачити і не вірив очевидному. І залишився сам на порожньому березі над холодною мертвою річкою.

…Не завжди можна уникнути зледеніння та вічної мерзлоти. Не завжди це залежить від нас. Але краще не бути смішним та наївним. І вивчити ознаки зими; їх розповідають у першому класі. Це холод і лід.

Коментарі Вимкнено до Близька людина стала частіше говорити образливе, частіше дратуватися, нехтувати вами?Погляд її холодний і холодна мова.