Історії

Андрій у захваті. Сьогодні його дівчина Настя повідомила, що чекає дитину.

Радісний настрій вщухав, коли хлопець подумав, як повідомить батькам. Адже причина є. Він тільки закінчив другий курс інституту. Ще скільки вчитися. А сім’ю наразі потрібно забезпечувати. Але то ще не все. Настя старша від Андрія на п’ять років. Тому чи погодяться батьки на таку невістку. Це ще більше засмучувало хлопця. Але чекати немає часу. Потрібно вирішувати як поступати. Настю не кине, вона його кохана.

Андрій з Настею зустрілися випадково. В дівчини зламався каблук якраз посеред дороги. В той час хлопець також переходив дорогу, тільки в другу сторону. Дівчина впала прямо Андрію в руки. Він допоміг вийти їй на тротуар. Так вони познайомилися. Настя видалася на вигляд тендітною, чарівною, такою молоденькою. На вигляд років сімнадцять. Андрій запропонував зустрітися наступного дня. Дівчина погодилася.

 

Так почали зустрічатися. Пізніше дівчина сказала, що їй двадцять чотири роки. Хлопець здивувався, не може бути? Коли Андрій сказав, що йому дев’ятнадцять, Настя також здивувалася, виглядить старше. Широкоплечий, високий, на вигляд мужній. Але розбігатися не думали. Андрій закохався в Настю. Через місяць вони винаймали одну квартиру на двох. А ще через три місяці щасливого життя разом, дівчина повідомила, що чекає дитину.

Читайте також Національна Нідерландська страва. Оселедець

Вирішили спершу їхати до батьків Андрія знайомитися. Як вони реагуватимуть на появу невістки, невідомо. Хлопець не попередив їх про приїзд. Він роздумував так. Якщо зненацька, то можливо погодяться з тим, що скоро стануть дідусем і бабусею. Настя також переживала, як до неї віднесуться батьки Андрія. Тим паче, коли дізнаються, на скільки дівчина старша від їхнього сина. Тому коли з’явилися у квартирі батьків, обоє стояли бліді. Мама злякалася, невже сталося щось погане, чому такий вигляд.

На здивування молодих, мама з татом прийняли їх добре. Про те, що скоро в них з’явиться онук, зраділи. Тато бідкався, куди піти працювати сину. Адже в нього сім’я, а добробут залежить виключно від нього. Якщо буде достаток, то в сім’ї спокій. А те, що Настя старша від Андрія, то неважливо. Відтепер Настю ледь на руках не носили. Що Настя любить поїсти, куди піти з нею, де відпочине і таке інше. Таке відношення до себе дівчині навіть не снилося.

Батьки Насті також добре поставилися до Андрія. Іноді Настя запитувала в мами, у неї дочка, чи вже на сина проміняла, і сміялася щаслива. В метушні перед пологами, батьки Андрія і Насті подружилися. Вони разом допомагали з внуком, коли він народився, іноді розписували чергу, щоб не дай боже їхній Настуні важко не було. А дівчині справді не важко. З такою підтримкою, іноді свого сина, щоб потримати, приходилось нагадувати, хто тут мама.

Андрій заочно закінчив інститут. Стаж роботи в нього був, тому незабаром рідні вітали його з підвищенням.

Коментарі Вимкнено до Андрій у захваті. Сьогодні його дівчина Настя повідомила, що чекає дитину.