Поради

А ви знали, що для того, щоб на наступний рік був гарний врожай смородини, її потрібно підживити у листопаді цього року

Дехто восени відпочиває вже, а от досвідчені дачники та садівники знають, що саме восени їх чекає багато роботи. Все тому, що потрібно підготувати свій сад до зими.

Адже, якщо постаратися зараз, восени, то на наступний рік ми будемо збирати гарний врожай.

І саме смородині, восени, приділяється найбільша увага. Наприкінці жовтня або ж на початку листопада смородину потрібно правильно підгодувати, щоб вона спокійно могла перезимувати.

Читайте також: Я так і не змогла сказати йому , що у мене важка хвороба і я потребую лікування. Що йому до мене . В мене часто з′являються думки, що Бог забув про мене , що не чує моїх прохань та моїх сліз.

Як це зробити?

Найчастіше, дачники , використовують для цього відповідні промислові добрива. Адже вони  швидко і корисно насичують рослину необхідними їй елементами та корисними речовинами.

В даному випадку , для цього часто використовують суперфосфат. На одну смородину вам необхідно взяти тридцять грам добрива . Також, можна використовувати фосфоритне борошно. Його потрібно взяти сорок грам на одну рослинку.

Також, важливо не забувати, що нашій смородині потрібен ще й калій. Тому, для того, щоб заповнити ці дефіцити рекомендується використовувати калімагнезію. ЇЇ потрібно взяти двадцять грам на одну рослинку. Джерело

Коментарі Вимкнено до А ви знали, що для того, щоб на наступний рік був гарний врожай смородини, її потрібно підживити у листопаді цього року