Астрологія

Знаки Зодіаку які бояться самотності

Овен
Незважаючи на всю свою прагматичність, Овни можуть опинитися у складних стосунках із токсичним партнером. Хоча розум підказує їм розірвати болісний союз, цей вогненний знак відомий своєю завзятістю. Вони готові дивитися крізь пальці на токсичну поведінку, доки переконані, що з цією людиною краще, ніж без неї. Щойно це переконання змінюється, Овен зникає без сліду.

Читайте також Синдром бідняка

Терези
Розлучення з токсичним партнером може бути досить складним завданням для ніжних Терезів. Вони помічають червоні прапори, як правило, коли проходить багато часу і зв’язок стає досить міцним.

Терези можуть довго вагатися, перш ніж остаточно поставлять крапку. Вони мають бути на 100% упевнені у своєму рішенні. Однак коли вони скажуть «ні», дороги назад точно не буде.

Скорпіон
Дуже рідко Скорпіони вступають у токсичні відносини, тому що надзвичайно інтуїтивні і не терплять аб’юзу з боку своїх коханих. Але коли вони зустрічаються з іншим Скорпіоном, то мертвою хваткою чіпляються у партнера. Це зрозуміло – адже їхні сутності такі схожі. Якщо вони приймуть рішення піти, то доведеться визнати, що їхнє власне кохання також було токсичним.

Коментарі Вимкнено до Знаки Зодіаку які бояться самотності