Поради

Змусь його закохатися в твою думку: в те, як ти на нього дивишся.

Змусь його закохатися в твою думку: в те, як ти на нього дивишся.
Колір очей може повторюватися, але твій погляд унікальний. Очі ніколи не брешуть. Якщо ти правда любиш цю людину і хочеш зробити його своїм, тоді примусь його закохатися в те, як ти на нього дивишся. Щоб, дивлячись тобі в очі, він зрозумів, що ти вважаєш його своїм єдиним. Якщо ти сама відчувала такий погляд, ти знаєш, який від нього ефект.

Змусь його закохатися в твій сміх і твоє почуття гумору, а не підроблені посмішки.
Нікого не приваблюють несправжні люди. Коли людина бачить твою посмішку, вона відразу помічає, що щира посмішка відрізняється від багатьох фейкових. Всі ми сміємося по-різному: звук сміху, як ми примружується очі, як наше тіло здригається від емоцій. Якщо він закохається в твій сміх і почуття гумору, великий шанс, що ти завжди будеш змушувати його посміхатися, коли він буде згадувати твої жарти. А люди ніколи не хочуть йти від тих, з ким їм весело.

Читайте також Їхала сьогодні і думала, що до певного віку тебе перестають “парити” багато речей.

Змусь його закохатися в тебе, коли ти робиш те, що любиш, а не коли приділяєш йому увагу.
Це найкраща приманка. Кожна людина буде приділяти тобі увагу і слухати тебе, якщо ти їй подобаєшся. Це приблизно однаково. Але всі ми поводимося по-різному, коли зайняті улюбленою справою. Коли танцюємо на кухні, коли співаємо під час прибирання, коли закриваємо очі від задоволення від улюбленої страви. Всі ці дрібниці роблять нас унікальними. І якщо він спостерігатиме за тобою в такі моменти, він напевно буде згадувати тебе, роблячи те ж в без тебе. Тоді він буде думати про тебе, а це допоможе йому закохатися.

Змусь його закохатися в тебе, коли ви розмовляєте, коли сперечаєтесь, а не коли ти підтакуєш його рішенням.
Легко любити тих, хто з нами в усьому погоджується. Немає ніякого стресу, але немає і вогню. Якщо його це влаштовує, то він не вартий уваги. Застав його закохатися в тебе, коли ти відстоюєш свою думку, коли ти пояснюєш, чому ти думаєш так, чому твоє рішення може бути краще, ніж його.

Впевненість – неймовірна річ з точки зору чоловіків, і у кожної дівчини вона повинна бути. Якщо у тебе є своя думка, скажи. Інакше ти набриднеш йому дуже швидко.

Змусь його закохатися в тебе, коли ти сумна, втомлена, нервова, а не тільки коли хороша.
Це ті моменти, коли тобі більше вже нічого не хочеться. Він повинен побачити тебе як просту людину, яка не завжди буває милою і доброю. Якщо він приймає тебе в таких станах, значить висока ймовірність, що він з тобою надовго.

Якщо він приймає тебе такою, яка ти є, якщо він закохується не тільки в твою красу, а й в твої недоліки, він з тобою надовго, можливо навіть назавжди!

Коментарі Вимкнено до Змусь його закохатися в твою думку: в те, як ти на нього дивишся.