Історії

З кожним прочитаним словом ставало все помітніше з яким відчаєм і панікою пише це Настя

Іра не була  компанійською, та після весілля взагалі перестала спілкуватись з подругамиЗ кожним прочитаним словом ставало все помітніше з яким відчаєм і панікою пише ці строки Настя. Це було очікувано, бо тепер не було часу для друзів. Залишилась тільки єдина подружка Настя.

Вони товаришували ще зі школи, і попри те, що у обох вже були сім’ї, вони хоч дуже рідко, але підтримували спілкування. У подруг було багато спільних спогадів, а ось спільних рис характеру дуже мало. Вони в принципі були дуже різні, як і їх долі. Бо якщо у Іри сімейне життя склалося, то Насті не дуже з цим пощастило. Вона заміжня вже майже дев’ять років і навіть має двох дітей. Але з чоловіком у них дуже погані стосунки, через що і страждають їх спільні діти.

Чоловік Насті був дуже агресивним, через що дівчина постійно намагалась закінчити ці стосунки. Але вона дуже залежала від чоловіка як морально так і матеріально. А коли з’явились діти, з’явилась і відповідальність. Тому жити на вулицю від чоловіка не підеш, бо треба ж думати ще про дітей. Ще до появи власної родини, Ірина часто пускала подругу пожити до себе.

І у один вечір Ірині прийшло смс повідомлення від Насті. З кожним прочитаним словом ставало все помітніше з яким відчаєм і панікою пише  Настя. Дівчина сказала, що пішла від чоловіка після чергової сутички. Вони з дітьми зараз на вулиці, а там же мороз, та й вони одягнені не по погоді.

Читайте також Секрети щасливої ​​людини

Ірина навіть не дочитавши повідомлення, почала писати відповідь. Вона писала, щоб подруга з дітьми швидко їхали до неї у гості, і щоб навіть не думали залишатись на вулиці. Але чоловік Ірини забрав у неї телефон і відразу ж зателефонував Насті.

Почав кричати про те, що дуже неввічливо з її сторони приїжджати у гості в таку пізню годину. Звісно Настя навіть не дослухала його і вимкнула телефон. А Ірина була просто шокована від такої поведінки чоловіка і відразу з почала вимагати пояснень. І тут чоловік вже в достатньо грубій формі почав пояснювати, що йому ніколи не подобалась ця подружка і що взагалі не розуміє як можна товаришувати з такими невдахами як її Настя. А наостанок сказав, що таких людей у своєму будинку він не хоче навіть бачити.

Ірина ще довго намагалась додзвонитись до подруги, але телефон не відповідав. Вона дуже переживала як же вона у такий мороз на вулиці та ще й з дітьми. Дівчина ще довго почувала себе винуватою, але зробити нічого не могла. А що у таких ситуаціях потрібно робити? Що поставити на перше місце? Обрати дружбу і зіпсувати свої ідеальні стосунки, чи забути про друзів і обрати родину?

Коментарі Вимкнено до З кожним прочитаним словом ставало все помітніше з яким відчаєм і панікою пише це Настя