Без категорії,  Історії

Є люди у житті так багато проблем

Як часто люди не можуть вирватися із замкнутого кола, або одна проблема за одною валиться, немов сніг на голову. Як ви думаєте, чому так відбувається? Чому в одних людей життя легке і радісне, а в інших похмуре і складне? Можна було б довго міркувати щодо призначення, карми і долі, але у нас для вас є більш проста і зрозуміла відповідь

Є всього два види людей. Ті, хто живуть в обставинах і ті, хто ці обставини створюють.

Сергій працює у великій компанії. Його звільнили і на його місце взяли іншого співробітника. У Сергія шок, драма, проблеми з пошуком роботи, він не розуміє, за що це з ним відбувається. Він живе в обставинах, які поставили його в не найпристойнішу життєву позу.

А як справи у начальника компанії, в якій Сергій пропрацював останні 5 років? Як же йдуть справи у її власника, Аркадія? Який в гонитві за результатами змінює співробітників частіше, ніж його дружина сукні з нової колекції…

Читайте також: замість того, щоб тішитись внуком виникла нездорова конкуренція між бабусями, яка переросла у справжню ворожнечу.

Аркадій з дружиною полетів на море в лютому, тому що там тепло, а в місті, де його бізнес — мінус двадцять. У місті, де Сергій залишився без грошей. Сергій, якому ввечері сім’я буде дивитися в рот з великим питанням: “і як нам всім тепер далі жити?”.

Аркадій створює обставини. А не живе в них. Він створив компанію, створив собі приємну погоду, створив собі своє життя. І живе так, як він хоче жити.

А Сергій… “А хто це? А, це один із співробітників? Ти знаєш, скільки у мене таких, як Сергій!? Поки людина корисна, нехай отримує свої три копійки. Мені не шкода! А якщо не корисна, навіщо в компанії баласт? Ми що ідіоти чи що?”.

Звичайно, у тих, хто створює обставини бувають проблеми в житті. І іноді набагато більш гострі і важкі, ніж у тих, хто живе в обставинах. Але! Зрозумійте три принципові моменти:

Ті, хто створюють обставини завжди краще справляються з труднощами. Тому що вони створюють нові обставини, які дозволяють легко обійти перешкоди.
Ті, хто живуть в обставинах, в десятки і сотні разів частіше стикаються з проблемами і неприємностями в житті. Їх життя за визначенням більш складне і похмуре. Тому що їм недоступні ті ресурси і можливості, які є у тих, хто створює обставини.
Переключитися з режиму “жити в обставинах” в режим “створювати обставини” можна в будь-якому віці і на будь-якому рівні розвитку. Ключі від усіх дверей у книгах та у вашій голові.

Коментарі Вимкнено до Є люди у житті так багато проблем