Поради

Яка повинна бути обручка, народні прикмети

Перш ніж купити обручки, слід звернути увагу на кілька важливих пунктів. Відповідно до народних прикмет кільце має бути:

З рівною поверхнею, не мати будь-яких малюнків та гравіювання. Такий зовнішній вигляд символізує гладкі та спокійні стосунки, тоді як нерівності на кільці означатимуть труднощі у сімейному житті.
Виготовлено з благородних металів, наприклад золота, срібла або платини. Це необхідно для залучення в будинок добробуту та успіху у самореалізації партнерів.

Зроблено саме круглої форми, без присутності згинів, надломів чи гострих частин.
Якщо для прикраси використовуються камені, то краще віддати перевагу діамантам, смарагдам, перли, аметисту або сапфіру. Вважається, що саме це каміння принесуть у сім’ю матеріальне благополуччя.

Кільця подружжя повинні бути виконані в одному стилі та з одного металу, згідно з прикметами, це потрібно для того, щоб чоловік та дружина були «єдиним цілим» і йшли по життю в одному напрямку.

Читайте також В реаліях сьогодення важливо любити та шанувати

Багато ломбардів виставляють на продаж обручки, але за повір’ям купувати такі вироби не рекомендується. Справа в тому, що золото, срібло та інші метали добре вбирають енергетику інших людей, яку згодом можна запозичити у своє життя. У взаємодії із чужими обручками є подвійна небезпека, оскільки приймається як енергія колишнього господаря, а й доля того шлюбу, котрій вони були куплені.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що також не можна приймати обручки як подарунок на весілля, навіть від близьких друзів або родичів. Таку покупку повинні зробити самі подружжя, а якщо ці каблучки ще й носилися до цього, то в цьому випадку потрібно ввічливо відмовитися від такого дару.

Єдиним винятком вважається така ситуація, коли батьки, які відзначили 25 або 50 років спільного життя і продовжують щасливі стосунки, передають свої обручки дітям. На думку великої кількості людей, такі прикраси будуть добрим талісманом та оберегом сімейного щастя. Інша ж половина дотримується того правила, що у будь-якій ситуації потрібно купувати абсолютно нові обручки.

Коментарі Вимкнено до Яка повинна бути обручка, народні прикмети