Поради

Як підготуватися до Чорної п’ятниці

Зараз ми поговоримо про те, як можна захистити себе від зайвих витрат і непотрібних покупок. Відомі маркетологи дали декілька корисних порад:

1. Ніколи не купляйте щось заради знижки . Перед покупкою добре думайте чи потрібна вам ця річ . І якщо ви давно придивлялись до неї, але відкладали покупку через ціну, тоді звісно ж купуйте.

Чорна п’ятниця – це гарна можливість купити річ за зниженою ціною. Просто заздалегідь  складіть список необхідних речей і дійте згідно цього списку.

2. Моніторте ринок ще до початку знижок. Адже, з загального чеку ваша знижка складе не більше 20-30% , а метою компаній є збільшення кількості куплених вами товарів.

На перший погляд, вам може здатися, що ви круто зекономили, але в кінцевому результаті ви просто збільшуєте середній чек. Тому, заздалегідь порівнюйте ціни, як у онлайн магазинах, так і офлайн.

В Україні Чорна п’ятниця стартує 27 листопада. Але часто знижки починаються десь тижнем швидше.

Читайте також:Ну і поки ми чекали мою дружину, вона розповіла мені про те, що моя дружина мені зраджує і вже давно.

3. Для того, щоб ваш шопінг був вигідним та дійсно економним, зробіть наступне: сформуйте бюджет, який ви готові виділити на покупку необхідних вам речей і підготуйте ще 10-15% зверху на той випадок, коли ви побачите щось дуже класне і вигідне.

Далі складіть список необхідних речей та список магазинів з акційними товарами. Порівняйте їх і виберіть найоптимальніший варіант для вас. І нехай ваш шопінг буде вдалим та економним. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як підготуватися до Чорної п’ятниці