Поради

Як очистити духовку.Методи про які ви навіть не здогадувались, а все необхідне для цього знайдете у себе вдома.

Звісно, зараз на ринку є безліч дуже ефективних засобів для очищення кухні.Але, слід також зазначити, що не всі вони є безпечними та можуть не підходити алергікам чи дуже чутливим людям.

А буває так, що у вас просто немає під рукою засобу, а духовка потребує негайного очищення. Тому , зараз поговоримо про те, чим же в домашніх умовах можна відчистити духовку.

Нашатир та вода

Спочатку потрібно видалити водою все, що легко відмивається.

Читайте також:Захоплення, які змушують мозок працювати активніше

Далі у пульверизатор наберіть декілька склянок води та влийте до неї декілька чайних ложок нашатирного спирту.

Обробіть розчином із водою та спиртом ваші забруднення і залиште закриту духовку на декілька годин. Забруднення просто зійдуть на очах. Потім просто зберіть бруд вологою ганчіркою і промийте духовку водою.

Лимонна кислота

Набираємо в посудину , яку можна нагрівати , близько півлітра води. Додаємо сюди дві-три столові ложки лимонної кислоти або вичавлюємо сік з половинки лимона.

Ставимо цей розчин у духовку і при температурі 200 градусів нагріваємо протягом пів години. Далі чекаємо поки духовка охолоне і витираємо її мокрою ганчіркою.

Оцет та сода

У маленькій мисці змішуємо пів склянки соди і три столові ложки оцту. Оцет потрібен звичайний , яблучний  не підійде в даному випадку. Заливаємо розчин у пульверизатор і обробляємо ним стінки сухої та холодної духовки.

Чекаємо декілька годин і ретельно змиваємо чистою водою. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як очистити духовку.Методи про які ви навіть не здогадувались, а все необхідне для цього знайдете у себе вдома.