Історії

Я впевнена, що ти будеш їй не мачухою, а справжнісінькою мамою

Олександр мені відразу сказав, що він щойно розлучився. У нас з ним все якось дуже швидко закрутилося. І ось майже рік я вже заміжня і в мого чоловіка я – друга дружина. З першою дружиною – Мирославою, він прожив три роки і розійшлися вони за взаємною згодою. Причина була в тому, що вона сильно захопилася бізнесом, розвитком їхньої спільної фірми і весь час пропадала на роботі. А йому потрібна була нормальна домашня дружина – з смачними обідами, пирогами і всім іншим.

Олександр дуже хотів сімейного затишку і я зуміла його створити для чоловіка. Після розлучення Мирослава взяла під своє керівництво все більше процвітаючу фірму, чоловікові виплачує дивіденди, а він, нарешті, зміг зайнятися улюбленою справою – зайнявся живописом, почав малювати картини і вже експонував персональну виставку.

З колишньою дружиною у нас склалися хороші відносини, адже я чоловіка в неї не забирала. Ми з нею періодично спілкуємося, але тут вона якось нам зробила величезний сюрприз.

Одного разу вона прийшла до нас без попередження, але не одна. З маленькою дівчинкою Маринкою, донечкою Олександра. Як з’ясувалося, коли чоловік з Мирославою розлучався, вона вже чекала дитину, але сама ще не знала. А далі гордо вирішила сама виростити дитину. Але бізнес забирає весь її час, дитину доводиться залишати на няню.

Читайте також Мудрі поради жінкам за 35

Останнім часом почастішали тривалі відрядження за кордон, де Мирослава налагодила дуже вигідне партнерство. Вона, добре подумавши, вирішила, що ніде дитині не буде краще, ніж з рідним батьком. І прийшла просити взяти Маринку в сім’ю, коли вона надовго їде.

А мені вона сказала: – Я впевнена, що ти будеш їй не мачухою, а справжнісінькою мамою! У чоловіка трапилася справжня істерика. Чоловік був спочатку не в захваті від цього, але потім я його переконала, що так буде краще. Мирослава поїхала за кордон, потім повернулася, два дні провела з немовлям, вони кудись разом їздили.

Зараз ми з закінчуємо оформляти дитячу кімнату для Маринки. Дитина живе у нас вже більше року, ми дуже щасливі. Мирослава як тільки може, так відразу приїжджає до нас. А коли я гуляю в дворі з коляскою, нікому і на думку не спадає, що Маринка – не моя рідна донечка.

До речі, я теж зараз чекаю дитину. Чоловік ще не знає, ніхто не знає. Приїде Мирослава – буде сімейний сюрприз. До речі, вона зі мною поділилася, що у неї кавалер намітився, з серйозними намірами. А вона ще не знає, що їй робити.

Коментарі Вимкнено до Я впевнена, що ти будеш їй не мачухою, а справжнісінькою мамою