Історії

Я любила своє життя.

Я любила у тому житті все. Бо воно було збудоване мною. Рік за роком. З любові і віри, прагнень і мрій, тяжкої праці і трошки авантюризму, сліз і помилок, зустрічей і прощань, правильних рішень і дуже моїх людей.

Я любила у тому житті себе. Нарешті дорослу. Нарешті чесну. Перед всіма. В першу чергу перед собою. Я дружила з собою як ніколи близько. І майже завжди досягала згоди і компромісів.

Я любила свою сім’ю. Міцну і щасливу. Сповнену планів і мрій. Наш затишний дім. Де в кожній деталі любов. Нашу щоденну рутину. І те, як ми гідно проходили всі випробування. Разом.

Читайте також Мудрі слова матері

Я любила своїх друзів. Найкращих на всій землі. Цілісних і максимально якісних. Мою рідну бульбашку вільних людей. Де нікого зайвого. Жодного шуму. Лише свої.

Я любила свою роботу. Теплу і добру. Зворушливу і смішну. З найкращими людьми. І найліпшою мовою світу. Моя маленька кармічна місія. Моя персональна лагідна українізація.

Я любила свою свободу. Ту, яка пульсує всередині. Ту, яка не дає тобі бути рабом. Ту, яка робить твій голос вагомим. Ту, що дає тобі право називати чорне і біле. Гідно. Без напівтонів.

Я любила свої проблеми. Боже, я любила навіть свої проблеми! Господи, дай мені їх знову. Тільки вирви з серця цю лють…

Я любила своє життя.

Далі теж буде життя. Просто інше. Тому що ми будем інші. Наші очі будуть іншими. Наші мрії будуть іншими. Наші діти, друзі, батьки. Молитви. Все.

Я не знаю, яким буде те інше життя. Те… після перемоги. Чи буде мій дім. Чи будуть мої люди. І скільки ще болю треба буде увібрати цим і так розідраним серцем. Але одне я знаю вже нині. Будучи в цій клятій сірій зоні двох міжжиттів.

Я точно знаю, що те інше життя маю жити так, аби всі наші світлі янголи схвально кивали мені з хмарин. А отже, жити гідно. Все решта, як виявилось, вже не має значення.

Коментарі Вимкнено до Я любила своє життя.