Історії

Виявляється її чоловік, заради якого вона мене покинула програв цю квартиру в карти.

Бабуся замінила мені абсолютно всіх на цьому світі.

Мого тата, сина бабусі не стало коли мені було чотири роки. А мати залишила через рік мене на виховання бабусі і вийшла заміж за іншого чоловіка.

Рідній матері до мене зовсім не було діла. Вона не приїздила до мене ні як я пішла до школи, ні на закінчення, ні на вступ до інституту і навіть на весіллі її не було.

Бабуся старалася подарувати мені гарне дитинство з іграми і всіма потрібними для цього речами. Просила мене відміно навчатися і виховувала в мені добру людина. Найбільше бабуся любила мій серйозний погляд, адже він їй нагадував її сина.

Мабуть тому вона настільки мене обожнювала. Іноді бабусі доводилося зовсім не солодко. Вона багато в чо му відмовляла собі, лиш би мені дати все необхідне.

 

Ми жили з бабусею у трикімнатній квартирі в центрі міста у просторому польському будинку. Після того як бабусі не стало ця квартира дісталася мені. Там ми і живемо з моїм чоловіком.

Читайте також Кохана людина прекрасна і потрібна, що б з нею не трапилося. 

Зовсім недавно до мене в двері подзвонила якась жінка, на вигляд біля п’ятдесяти років. Вона назвалася моєю мамою. Ця жінка з’явилася в моєму життя через двадцять з лишнім років. І посміла вимагати, щоб я обмінялася з нею квартирами, адже у неї троє дітей і чоловік. А живе вона у двокімнатній квартирі.

Так, багато чого я не знала. Виявляється її чоловік, заради якого вона мене покинула програв цю квартиру в карти. І їм ніде було жити. Мати думала, що я настільки дурна, що прийму її, а там вона приведе і свою родину до бабусиної квартири.

Але ми з чоловіком просто її виставили за двері с казали більше ніколи не повертатися.

Хай їде жити в село до своєї матері, яка також жодного разу мною не поцікавилася!

До речі, ми з чоловіком подали до суду на мою матір і її чоловіка, з вимогою повернути або гроші або батьківську квартиру, яка за законом повинна бути моєю.

Адже у нас з чоловіком також скоро появляться діти. Наразі чекаємо на виконання судового рішення.

Коментарі Вимкнено до Виявляється її чоловік, заради якого вона мене покинула програв цю квартиру в карти.