Поради

Ви намагаєтесь схуднути , а вага стоїть на місці. Як зрозуміти , що ваш метаболізм працює неправильно

Коли ми говоримо,що у людини поганий обмін речовин,то ми розуміємо під цим терміном те,що організм неефективно розпоряджається калоріями, які отримує з їжею. Тобто ,замість того, щоб використовувати калорії для вироблення енергії, він формує нові жирові запаси.

Давайте розглянемо ознаки,які говорять про те,що ваш метаболізм працює неправильно:

1.Вам постійно холодно

Люди,в яких поганий обмін речовин ,часто страждають від мерзлякуватості.Вони мерзнуть ,навіть тоді коли об′єктивно не є холодно.Зокрема, найбільше вони мерзнуть у руки та ноги — це одна з ознак того, що організм не вважає вироблення енергії разом із теплом важливим для виживання та уповільнює кровообіг.

2.У вас суха шкіра обличчя та тіла

Якщо у вашому організмі достатня кількість води і ви не знаходитесь цілодобово  в приміщенні з працюючим опаленням ,але всеодно страждаєте від сухості шкіри,тоді причиною може бути повільний метаболізм.

У даному випадку ваш організм забезпечує кровопостачання тільки для стратегічно важливих органів ,а шкіра до них не входить .

Читайте також:Кава з корицею проти випадіння волосся ! Дієва маска,яка укріпить ваше волосся.

А якщо нашій шкірі не надходить достатня кількість поживних речовин ,вона швидше старіє та страждає від сухості .

3.Ви страждаєте від випадіння волосся

Якщо у вас поганий обмін речовин ,тоді волосяні цибулини погано забезпечуються кров’ю і випадають.

4.Ви швидко втомлюєтесь

Якщо ви зранку відчуваєте безсилля та сильний спад енергії вдень (приблизно о 14-15 годині) ,то це проблема обміну речовин.

Чому наш метаболізм сповільнюється і погано працює обмін речовин ?

Серед причин варто назвати  поганий або недостатній сон, частий стрес, відсутність здорового відпочинку, низька фізична активність та незбалансоване харчування. Джерело

Коментарі Вимкнено до Ви намагаєтесь схуднути , а вага стоїть на місці. Як зрозуміти , що ваш метаболізм працює неправильно