Поради

Всі знають, що почервонілі вуха — це до пліток. Але що кажуть прикмети

Горять щоки і вуха — до чого

Обличчя, яке палає вказує на те, що людину посилено обговорюють. Щоб зрозуміти, що саме говорять, досить взяти золоте кільце без інкрустації і провести ним по щоці. Темний слід вказує на лихослів’я або плітки. Червона смуга — звичайні розмови, спогади або похвала. Але в деяких регіонах немає такого поділу. Там впевнені, що будь-які згадки не принесуть нічого хорошого.

До чого горить праве вухо і щока

Почервоніння цієї половини обличчя — добрий знак. Значить, про людину згадують з любов’ю, з нею чекають зустрічі і сумують. Це може бути не лише коханий. Підійде будь-який доброзичливець-старий друг, однокласник, колега. Головне, щоб згадували в позитивному ключі.

Для дівчини це знамення сюрпризу або презенту. Самотня жінка, у якої горить праве вухо і щока, може дізнатися, що у неї з’явився таємний шанувальник. Прикмета обіцяє багато компліментів, за які доведеться червоніти.

Палає ліва сторона

Це негативна ознака. Значить, десь вас не просто обговорюють, а плетуть інтриги або множать плітки. Ще одна поширена інтерпретація — найближчим часом чекайте зради з боку близької людини.

Якщо горить ліве вухо і щока, намагайтеся уникати конфліктів з друзями і родичами. До параної доводити не варто, але зайва обережність не зашкодить.

Читайте також Спіши жити

Забобони по днях тижня

Відмінності тлумачення прикмети пояснюються різним положенням небесних тіл і їх взаємним впливом. Що ж означає, коли горить обличчя:

У понеділок чекайте цікавих знайомств. Вони виявляться корисними, якщо зумієте знайти підхід.
По вівторках можлива сварка з родичами.
Середа обіцяє приємний вечір: похід в кіно, в театр або цікава прогулянка. Не виключений романтичний підтекст.
У четвер збудеться бажання, пов’язане з веселим проведенням часу.
П’ятниця принесе хороші новини.
По суботах — звільніть час для зустрічі зі старими друзями. Вони обов’язково захочуть з вами зв’язатися.
Неділі приносять відпочинок в хорошій компанії або позитивні рішення критичних питань.
Ця інтерпретація є варіабельною і залежить від збігу безлічі факторів, але в позитивні знаки віритися охочіше.

Горить обличчя — прикмета за часом дня

Незважаючи на явні протиріччя з іншими тлумаченнями, це пояснення продовжує існувати поряд з іншими. Яке приймати серйозно — кожен вибирає самостійно.

Якщо горить обличчя вранці в понеділок, значить образився чоловік. Обличчя почервоніло ближче до полудня — злитися жінка, ввечері — хтось із рідні, а вночі остерігайтеся помсти.
Прикмета спрацювала у вівторок вранці — знайомий проявить романтичний інтерес. Вдень — з’явився таємний шанувальник, ввечері — неприємна особистість, вночі — залицяння будуть від начальника.
У середу вранці чекайте приємної зустрічі з друзями. Днем можливе нове знайомство. Увечері з’явиться старий знайомий, а вночі чекає побачення.
Четвер піднесе сюрприз: вранці — по роботі, вдень — від близьких людей, ввечері — від половинки, а посеред ночі знамення вказує на недоброзичливця.
П’ятниця палає ревнощами. Вранці претензії пред’являть вам, а ввечері все буде навпаки.
У першу половину суботи інтриги плетуть жінки, після обіду — чоловіки.
По неділях чекайте похвали: вранці від знайомих, вдень порадує чоловік, ввечері оцінить старання начальник, а вночі — незнайомець.
Що значить якщо горять щоки і вуха залежно від віку

Юним дівам прикмета обіцяє довгоочікувану зустріч з коханим. Якщо почервоніла ліва сторона, то готуйтеся до з’ясування відносин. Самотня панянка більш ймовірно отримає запрошення на рандеву, а більш зріла дама — злі плітки про себе. Розсудлива жінка ризикує нарватися на сімейний скандал.

У чоловіків вуха і щоки горять до змін в особистому житті. Якщо палахкотить права сторона — чекайте надбавку до зарплати або підвищення по службі. Ліва, навпаки, обіцяє збитки, неприємності і сварки.

Як нейтралізувати прикмети

Найпростіший спосіб — почати перераховувати всіх знайомих людей вголос. При проголошенні потрібного імені жар зменшитися, а почервоніння зблякне. Постарайтеся згадати, хто міг затамувати образу або на емоціях побажати шкоди.

На Русі вірили, що коли горять і щоки, і вуха потрібно потерти обличчя подолом спідниці або сорочки. За іншою версією — вмитися святою водою, але підійде і будь-яка проточна.

Коментарі Вимкнено до Всі знають, що почервонілі вуха — це до пліток. Але що кажуть прикмети