Історії

Всі говорять, що я просто невдячна донька, яка готова судитися з батьками за квартиру

Всі говорять, що я просто невдячна донька, яка готова судитися з батьками за квартиру, але ж ніхто не знає, як все склалося насправді.

Я у родині молодша. Є ще старший брат Євген, але він вже давно живе окремо. Мама мала мене у доволі пізньому віці й змалку я була її помічницею. Коли мені виповнилося 10, вона важко захворіла й мені довелося на собі тягнути все господарство. Я вчилася, готувала їсти, прибирала, прала, прасувала та доглядала за мамою. Жити було надзвичайно складно.

 

Батько цього не витримав, почав випивати на навіть знайшов собі іншу жінку, в якої міг залишатися тижнями. Вся його зарплатня йшла туди. Я ж у 15 років вступила до технікуму та пішла працювати, адже бували часи, коли грошей не було навіть на хліб.

Читайте також Коли жінка вибирає тебе серед всіх інших, дещо треба знати.

За декілька років я закінчила коледж та вступила до університету. Часу на особисте життя у мене не було. Я гарно вчилася, працювала, доглядала за мамою та будинком.

Зі своїм чоловіком я познайомилася лише декілька років тому, а торік ми одружилися. Квартира, де я жила з батьками була записала на мене та на мою матір. Її нам дали ще у СРСР на мене, діда, маму та тата. Саме тому, я вирішила, що з чоловіком ми житимемо саме там.

З самого початку все було навіть дуже добре. Він допомагав за мамою доглядати, мама була за мене рада, адже 36 це вже серйозний вік та й дітей хотілося. Ми з чоловіком почали брати кредити, аби зробити вдома ремонт, замінити техніку, купити автівку і ось тут все змінилося.

Мама почала скаржитися на нього, казати, що він втягує мене у сумнівні борги. Які сумнівні борги? Ми ж квартиру облаштовуємо усім, я все разом із ним купую. Одного разу вона навіть сказала, що їй онуків не треба, тому що у Євгена уже є діти. А те, що у мене дітей немає не турбує нікого!

Чоловік часто тікає до матері, а я вислуховую мамині крики. А вчора вона взагалі сказала, аби я забиралася разом із чоловіком. Я вже хотіла продати свою частину квартири, але вона часто тисне на те, що доньки так не роблять!

Просто не знаю що робити. Я й так на них витратила всі свої нерви та час. Мені хочеться пожити для себе!

Коментарі Вимкнено до Всі говорять, що я просто невдячна донька, яка готова судитися з батьками за квартиру