Стосунки

У сучасному світі я все частіше бачу, як грань між «чоловіче» та «жіноче» стає не такою чіткою.

У сучасному світі я все частіше бачу, як грань між «чоловіче» та «жіноче» стає не такою чіткою. Хлопчики носять яскраві і кольорові речі, а дівчат одягають в одяг монохромних кольорів. Чоловіки більше залучені в турботу про дітей і домашні справи, жінки займають посади в сфері IT і пілотують літаки. Я можу займатися боксом — і не почую «ти ж дівчинка, йди краще на танці». Я можу багато, але, головне, тепер я доросла — і можу вибирати.

Я впевнена, що чоловіком бути лекше, але бути жінкою — краще, світ жінок виглядає для мене більш насиченим. І ось причини чому:

– можна носити спідниці-пачки, взуття на підборах і мереживну білизну або джинси;
– можна робити макіяж або не робити;
– можна робити коротку стрижку або носити довге волосся, можна фарбувати їх в різні кольори — і міняти свій образ, як хочеться.

– можна іноді включити режим: «я дівчинка, я не хочу нічого вирішувати, я хочу на ручки» і дивитися сльозливі мелодрами, поїдаючи шоколад в піжамі,
– можна бути сильною і сміливою, і досягати бажаного, і святкувати свої успіхи і досягнення,
приймаючи рішення, можна спиратися не тільки на логіку і факти, а й на інтуїцію,
– можна в будь-який барлозі створити затишок і красу завдяки почуттю прекрасного,
– можна робити кілька справ одночасно, і робити їх добре.

До нас залицяються чоловіки і роблять компліменти, заради нас роблять гарні вчинки, нам не потрібно робити пропозицію руки і серця і боятися відмови.

Читайте також  Дочка ображається на мене, не відповідає на мої дзвінки та й в гості не приходить.

Останній пункт в цьому списку для мене — як вишенька на торті. Це краще реаліті-шоу, в якому я не просто глядачка, а його безпосередня учасниця. Так, це непросто, так, часом відчуваю себе невпевненою і некомпетентною, так, іноді дуже втомлююся, але знаю точно, що такий спектр емоцій і почуттів був недоступний мені раніше, до того, як я стала мамою. Я стала мамою дівчинки, а, значить, у мене є шанс побачити, як дівчинка стає жінкою — і я чекаю на це із задоволенням.

Коментарі Вимкнено до У сучасному світі я все частіше бачу, як грань між «чоловіче» та «жіноче» стає не такою чіткою.