Історії

Це був не перший раз, коли вона займалася подібними махінаціями, правда в попередні рази все проходило спокійно.

Ігор виріс в сім’ї, яка завжди його оточувала любов’ю та підтримкою. Він не знав, що таке зрада чи спрага наживи. Сталося так, що батьки хлопчика розбилися в автомобільній аварії, і Ігор з 9 класу почав жити зі своїм старшим братом Андрієм в невеликій однокімнатній квартирі неподалік від Києва.

Хлопець закінчив школу на відмінно. Потім одразу вирішив переїхати у столицю. Там вступив в університет на економічний факультет, закінчив навчання з червоним дипломом. Його брат невдовзі одружився, переїхав жити в батьківську квартиру. Ігор так і залишився в столиці, влаштувався на хорошу посаду, почав добре заробляти.

Через п’ять років Ігор взяв іпотеку на житло. Придбав простору квартиру. Справи у нього йшли досить добре, навіть повністю встиг погасити кредит. Одного разу, святкуючи день народження свого колеги, Ігор познайомився в ресторані з неймовірною дівчиною, на ім’я Катя. Їй було приблизно 26-28 років. Вона сиділа за сусіднім столиком зі своєю сім’єю.

Зовсім скоро між молодими людьми зав’язалися стосунки. Через пів року Катя переїхала жити до Ігоря на квартиру. Вона була чудовою господинею, завжди готувала смачні вечері, прибирала, турбувалася про Ігоря.

Одного разу Катя та Ігор вирішили запросити батьків дівчини до себе в гості. Ті приїхали і нарадуватися не могли відносинами молодих. Постійно повторювали, що вони дуже гармонійно дивляться. Хлопець розумів, що згодом, він захоче зробити пропозицію Каті, оскільки ставлення дівчини та її батьків його дійсно вразили.

Читайте також: Вечір добігав кінця, а Ніна викидала чоловікові речі за балкон.

Весілля було досить скромне. Зібралися тільки найближчі люди. Ігор теж не наполягав на пишності. Невдовзі в Ігоря почалося справжнє сімейне життя. Все було так, як він собі мріяв, але ста молодих хлопець помічати, що здоров’я стало погіршуватися.

«Можливо на тебе так погода погано впливає», – говорила Катя, коли Ігор лежав у ліжку з сильним головним болем. Згодом, у нього почало випадати волосся.

Пройшло пів року, але проблема так і не була вирішена. Всі лікарі повторювали в один голос: «Ми не знайшли жодних захворювань».

Одного дня Ігорю стало зовсім кепсько, він знепритомнів прямо на роботі. Одразу викликали швидку. Його терміново відвезли до лікарні на обстеження. Діагноз шокував усіх — отруєння високотоксичною речовиною. Вирішили, що з дружиною Ігоря про це не потрібно говорити. Після обшуку квартири, був знайдений невеличкий пакетик, де була отруйна речовина. Дружину Ігоря одразу ж затримали.

Вина Каті була доведена в судовому порядку. Згодом вона вирушила в місця не настільки віддалені. Ігор ще довго не міг оговтатися від пережитого. Як виявилося потім, отруту він приймав щодня з їжею.

Катя була шахрайкою з великим стажем. Це був не перший раз, коли вона займалася подібними махінаціями, правда в попередні рази все проходило спокійно. Батьки — виявилися її спільниками, але підставними людьми. На кону у них була столична квартира довірливого хлопця. Неймовірно, якими егоїстичними та бездушними потрібно бути, щоб так сильно любити гроші та не цінувати чуже життя!

Коментарі Вимкнено до Це був не перший раз, коли вона займалася подібними махінаціями, правда в попередні рази все проходило спокійно.