Історії

Тоді Катерина зрозуміла, що своїми ж руками позбавила чоловіка і дітей забезпеченого майбутнього.

Дуже часто трапляється так, що хороші стосунки в сім’ї псує питання спадщини. Матеріальні речі дійсно змушують людей продемонструвати свої темні сторони, і тоді найближчі та найрідніші люди стають запеклими ворогами.

От нещодавно в мене гостювала Катерина й розповіла про своє несправедливе життя:

– Я просто ніколи уявити не могла, що мої свекри на таке здатні! Заміський будинок, чотири квартири — все під три чорти! – плакала Катерина. – Залишили все одній людині, вони оформили всю нерухомість на молодшого брата чоловіка — Дмитра.

– А чого б це вони раптово прийняли таке рішення?

– Я сама нічого не розумію. Дмитро не має ні дружини, ні дітей, але тепер — багач на всю округу. Одна з квартир ще й в центрі столиці — уявляєш, які це гроші? Навіщо йому стільки, я просто не розумію, цікаво, що він з цим всім буде робити. А моєму чоловікові вони навіть дачу не залишили. Іван ходить засмучений, я ночами не сплю. Ми ж думали, що все буле по-справедливому.

Сама Катерина в шлюбі вже понад 15 років, виховує з Іваном двоє дітей шкільного віку. З самого початку нова дружина не ладила зі свекрухою, адже матір намагалася лізти всі сфери їхнього життя. Постійно вчила Катерину, як правильно жити і вести домашнє господарство. То у невістки суп був не такий, то одяглася вона не пристойно.

– В мене є вже мама, навіщо мені ще одна, а її розмови мене лише дратували, то я ще тоді набралася терпіння і вказала їй місце. Сталося це коли народилася моя перша донька. Свекруха тоді приходила до нас щодня без попередження і постійно мене всього вчила. Я ні на хвилину не могла розслабитися. Я просто не відкривала їй двері багато разів, не брала телефон, не передзвонювала їй ніколи, нехай знає, що я зайнята. Так ми і припинили своє спілкування, лише вітали один одного на день народження та свята.

Читайте також Нахабство цієї дівчини перейшло всі межі

Катерині дійсно не потрібна була допомога, адже поруч завжди була її мати. Проживали вони буквально по-сусідству. От і виходило так, що дружила та сходилася Катерина лише зі своєю ріднею. Свекри ще до цього були забезпечені люди, але якраз в цей період розбагатіли ще більше, діти вже виросли, тому вони ні в чому собі не відмовляли — їздили по курортах, ходили по театрах, на концерти.

Ось так і відмежувалися від дітей, ніхто нікому не надокучав, і, здавалося, таке всім підходило.

В один вечір Іван прийшов з роботи і повідомив дружині цю «сумну» новину — батьки все майно переписують на його молодшого брата. Іван шокований, в нього ще кредит за квартиру не виплачений, а його брат буде мати купу грошей.

– А чому Дмитру? Він ніколи нічого не робив для батьків хорошого! Дітей не має, навіщо йому стільки того всього?

Катерину довгий час мучило то питання, і вона вирішила зателефонувати батькам чоловіка. Іван їй заборонив це робити, але несправедливість змусила дружину вчини по-своєму.

– Катерино, а ти що собі думала? – заявив спокійно відразу свекор своїй невістці. – З онуками ти нам не давала спілкуватися, не хотіла бачити нас в своєму домі. Через тебе ми припинили спілкуватися з рідним сином. Ви за ці роки стали для нас абсолютно чужі люди. А Дмитро не відходить від нас, в усьому допомагає, в роботі що не попрошу — все робить. Ви ж не знаєте, які проблеми у нас були за ці роки! Вам просто байдуже. Дмитро був поруч з нами завжди — навіть коли матері погано стало, а я був у відрядженні, то ночами біля її палати сидів. А Старший син Іван навіть не телефонує нам ніколи. Так що ви тепер від нас хочете?

Свекор попрощався і поклав слухавку. Тоді Катерина зрозуміла, що своїми ж руками позбавила чоловіка і дітей забезпеченого майбутнього. Вона ж думала, що всі кошти до них перейдуть, а тепер — вона назавжди все втратили. Отак якось вийшло в житті, відтоді Катя зі свекрами не розмовляє.

Коментарі Вимкнено до Тоді Катерина зрозуміла, що своїми ж руками позбавила чоловіка і дітей забезпеченого майбутнього.