Історії

Сусіди викликали поліцію. Їм моя дитина спати не дає.

Кілька днів тому трапилась дуже дивна історія. До мене подзвонила сестра і у сльозах попросила приїхати до неї, щоб допомогти з малим. У мене був вихідний, тож я погодилась, але такою сестру я не очікувала побачити. Худа, з брудним волоссям, великими синцями під очима. Вона просто ледве стояла на ногах.

— Аню, що сталось? Ти виглядаєш просто жахливо!Зовсім тебе малий замучив?

— Ой, краще не питай. У нього зараз зуби ріжуться. Так він і вдень, і вночі плаче. Вчора весь день плакав сильно. Я думала, що він хоч вночі поспить, і я відпочину. Але ж ні! Він всю ніч плакав.

Нічого не допомагало: я йому і ясна гелем знеболюючим мазала, і іграшки гумові гризти давала. Хитала на руках, включала мультики. Нічого не допомагало, а він, все одно, так сильно плаче. А тут до нас о другій годині ночі поліція приїхала.

Читайте також Магазин бажань

Виявляється, її сусіди викликали. Їм моя дитина спати не дає. Я намагалася їм пояснити, що о просто у нього дуже болісно ріжуться зубки. Але мене ніхто слухати не став. Мені просто виписали штраф за те, що я не дотримувалася тишу в нічний час. Я просто в шоці! Ну, скажи мені, як я повинна була змусити його замовкнути? Як ?! — виплеснула своє обурення моя сестра.

Я її чудово розумію. Я б теж була в шоці. Ну, хіба ж так можна? Хто це цікаво з сусідів такий розумний? У них, що дітей немає, і у них зуби не різалися?

Моя сестра не знає, хто викликав поліцію. Вона не хоче ні з ким сваритися.

Я ось скоро заміж збираюся виходити. Цікаво, а як будуть вести себе мої сусіди, коли буде плакати моя дитина? Маю велику надію, що вони виявляться більш добрими і адекватними людьми. Ах, як же я на це сподіваюся!

Коментарі Вимкнено до Сусіди викликали поліцію. Їм моя дитина спати не дає.