Історії,  Стосунки

Снайперка Євгенія Емеральд розповіла , чому пішла від чоловіка.

Українська захисниця,снайперка Євгенія Емеральд, також відома як Жанна д’Арк розповіла в своїх соціальних мережах,що розійшлася зі своїм чоловіком-військовим Євгеном Стипанюком,з яким вони одружилися на передовій у жовтні минулого року.У пари є маленька донечка Афіна,яка народилася 14 квітня цього року.

В своєму інстаграм захисниця розповіла ,що покинула чоловіка ще чотири місяці тому,коли їхній донечці було всього два місяці.

«Я пішла не вчора, а чотири місяці тому. Коли влітку я не виходила в сторіз і говорила, що не сплю через дитину, насправді я була просто в жахливому стані, мені знадобився час, щоб повернути собі себе. Наразі я сповнена сил і енергії, щоб жити і радіти», — повідомила в своєму інстаграм снайперка.

Читайте також:Як м′яко відповісти “ні” і не зіпсувати стосунки із близькими.
Також Емеральд натякнула, що її чоловік Євген Стипанюк не дуже добре поводився з нею. Захисниця попросила жінок ,щоб вони вчились на її помилках і не дозволяли з собою вчиняти погано.Також Емеральд закликала жінок не вірити і не чекати,що люди зміняться.

«Любі мої жінки! Вчіться на моєму прикладі. У вас все вийде. Будь-який біль минає, це я вам точно кажу! Ми сильні і все можемо! Головне, любіть себе і не чекайте, що люди міняються. Так можна і до кінця життя не дочекаєшся. Згодом я поділюся з вами, як боролася з болем, як проходила цей шлях пекла. Скажу одне! З жінкою так НЕ МОЖНА. ПС: спасибі справжнім та порядним чоловікам! Вас дуже багато! Я знаю», – написала Євгенія.

Віримо,що в захисниці та її донечки все буде добре і вони будуть щасливі. Джерело

 

 

 

Коментарі Вимкнено до Снайперка Євгенія Емеральд розповіла , чому пішла від чоловіка.