Поради

Слова які притягають бідність

«Хазяїн» та «начальник»

У вас може бути людина, яка дає вам роботу, але не варто називати її начальником чи тим більше господарем. Це дуже погано вплине на ваше самовизначення, адже кожен із нас сам собі начальник.

Не ставте нікого вище за себе, щоб не втрачати впевненість і силу духу. Ви повинні пам’ятати, що все залежить від того, як ви працюєте і що ви робите. Ви це робите для себе. Відмінні варіанти в різних ситуаціях: «роботодавець», «людина на вищій посаді», «шеф» або навіть ім’я по-батькові.

«Повинен»

Дуже популярно, наприклад, говорити в магазині «скільки я вам винен?». На перший погляд, нічого небезпечного в цьому немає, але посил досить дивний. Не варто вганяти себе у борги, адже слова мають особливу силу.

Також не треба говорити «я мушу». Варто замінити це на мені необхідно. Нам потрібно допомагати батькам і любити один одного, любити своїх дітей, але ми не повинні робити щось для боса, компанії. Якщо перестати це повторювати, можна позбутися боргів, швидше виплатити іпотеку, кредити тощо.

Читайте також Вона пам’ятала про ложечки і вважала той подарунок початком свого щастя.

«Бабло» та інші аналоги

Гроші це те, що ви отримуєте за свою працю. Це втілення ваших зусиль, тому у зневажливому забарвленні краще не виражатися. Так ви знецінюєте себе.

Називайте гроші “грошима”, “своїм багатством”, але ніяк не “капустою”. Це корисно для тих, хто старанно працює, залишаючи багато сил на роботі. Це дозволить підняти продуктивність у рази та підвищити доходи. Також якщо ви позбавитеся цих слів у лексиконі, то зможете менше втрачати грошей без причини.

 

«Бідний»

Не говоріть про себе або про когось із близьких «прибідняюся», «бідненький», «бідний». Це слово справді може зробити вас бідними та не успішними. Воно притягує проблеми, невдачі та борги, як магніт.

Не кажіть «я бідніший, ніж він». Цим словом завжди можна знайти синонім або заміну. Якщо цього не робити, вибратися з фінансової ями буде дуже непросто.

«Ні»

Як відомо, для того, щоб щось отримати, необхідно щось віддати. Якщо ви відповідаєте людям відмовою, то не дивно, що Всесвіт робить те саме, затримуючи позитивну енергетику, що допомагає розбагатіти.

Якщо ви змушені відмовити за певними обставинами, то не кажіть «ні». Скажіть щось інше. Наприклад, можна сказати: «Пробач, наступного разу». Якщо часто говорити «ні», можна викликати невдачі на себе та свою сім’ю.

Коментарі Вимкнено до Слова які притягають бідність