Поради

Що буде з жінкою, яка постійно на собі економить

Давайте розберемось, що буде з жінкою, яка постійно на собі економить .

Ще з давніх давен скромність та вихованість оспівувалися в романах і це були чи не найголовніші жіночі якості. Але, в сучасному житті все трохи інакше, адже такі якості, недобросовісні люди, можуть вдало використовувати в своїх цілях.

Давайте спробуємо розібратися, чому жінки так часто економлять на собі і що вони за це отримують?

Зрозумійте, ніхто і ніколи не подякує вам за те, що ви економите на собі. І тут йдеться не тільки про фінансову економію. Дуже часто жінки стараються догодити всім членам родини і заощаджують на часі відпочинку для себе та на власних потребах і бажаннях.

І коли ви так поводитесь, то люди, які вас оточують звикають до цього. Адже , якщо вам потрібно мало, значить вам дадуть мало. І виходить так, що спочатку ви заощаджуєте на собі, потім усі економлять на вас.

А в результаті,  жінки втомлюються від такого життя і стають незадоволеними ним. І ніхто не буде радий цьому і не подякує вам за вашу економію, адже всім потрібна щаслива дружина, добра і усміхнена мама та спокійна колега.

Пам′ятайте, що погані звички завжди призводять до поганого життя.Зазвичай,  у жінки звичка заощаджувати на собі з’являється з появою чоловіка або дітей. Оскільки, саме в цей момент всередині жінки починається так звана перестановка: все життя ваша особистість усередині вашої свідомості була головною, а зараз — ні. З народженням дитини, мама  настільки любить її, що готова віддати їй навіть всю себе. Так само і закохана жінка, вона готова жертвувати своїм часом, коштами та особистими цілями, щоб тільки догодити коханому. В результаті всі члени сім′ї звикають до того, що ви жертвуєте собою заради них.Тому, потім не нарікайте і не жалійтесь, ви самі привчили їх до цього життя.

А якщо раптом ви захочете піклуватись про себе та більше ніколи не економити на собі. Тоді, ваші близькі, заради яких ви все це робили, сильно розлютяться на вас.

Так-так, не думайте, що всі вас зрозуміють і скажуть дякую. На вас лише розлютяться, адже ви відібрали в них те, що раніше вони приймали як даність.

Читайте також:Розумієте, просто є такі чоловіки, які вважають, що “жінка повинна”. А якщо вона не справляється або їй щось не подобається, тоді  “розводжуся, хто тебе тримає?”

І якщо на цьому етапі ви здастеся і не підете проти цієї агресії, тоді ви далі будете завжди втомлені та незадоволені своїм життям. А коли пройдуть роки, а вони дуже швидко летять, ви усвідомите все і будете задавати собі одне запитання: «Куди поділося моє життя?».

Тому, якщо ви не хочете, щоб ваше життя пройшло в тіні інших життів — не заощаджуйте на собі і не давайте іншим цього робити, адже кожна людина має право на щасливе життя.

Що взагалі означає таке поняття, як економія на собі?

Це коли ви думаєте, що не гідні вищої посади та більшої заробітньої плати. Це коли ви думаєте, що навчитись водити машину чи танцювати вам не під силу. Це коли ви думаєте, що інші жінки кращі за вас, бо в них дорожча сумочка чи рівніший ніс.

Економія на собі — це така згубна звичка, яка змушує вас задовольнятися малим і прагнути до найменшого. Вона забороняє мріяти та прагнути більшого і кращого.

Тому, ніколи не заощаджуйте на часі, який ви можете виділити на те, щоб прочитати цікаву книгу чи сходити на танці, які ви давно відкладали. Оскільки час, витрачений на себе і в задоволення наповнює нас зсередини радістю і енергією. Джерело

Коментарі Вимкнено до Що буде з жінкою, яка постійно на собі економить