Стосунки

Розійшовся з дівчиною після 7 років стосунків і за два місяці зробив пропозицію, але зовсім іншій дівчині. Чому так?

Мабуть, кожен у житті, хоть раз ставав свідком ситуації, коли після довгих відносин пара розходилася, а потім чоловік робив пропозицію “першій зустрічній”.

Ну і звісно, нас дивує така поведінка чоловіків. І виникає питання , чому ж одна дівчина , навіть після 6 років стосунків не отримує кільце і статус дружини, тоді як інша отримує це все буквально після знайомства.

Тому , давайте поговоримо про причини такого явища:

1.Він не готовий створити сім’ю

Згідно статистики ,майже кожен чоловік має роман у минулому, і про закінчення якого він  шкодує до кінця своїх днів. А не закінчився він щасливо тільки тому , що на той момент чоловік не був готовий створити сім’ю.

Зазвичай, чоловіки не шукають ” ту саму єдину” , щоб створити сім’ю. Вони одружуються з тією жінкою, яка біля них тоді, коли вони морально дозріють для створення сім′ї.

2. Чоловіки часто прислухаються до думки близьких людей

Якщо деякі жінки думають, що вони з легкістю зможуть підвести чоловіка під вінець, то вони глибоко помиляються.

Насправді хлопці часто прислухаються до думки своїх близьких друзів та батьків. І якщо вони говоритимуть йому не одружуватися, то найчастіше, чоловік їх послухає.

А от коли вже батьки онуків попросять, тоді вже будь-яка підійде.

3.Чоловіки обирають собі жінок, які виглядають як дружини  

Зазвичай , у дружини чоловіки обирають тих жінок , які вже виглядають згідно цього статусу. Це скромні, ніжні та милі дівчата, яких не соромно представити , як дружину.

4.”Зручна” жінка потрібна тільки на певний період

Мотивовані та енергійні чоловіки , часто знаходять собі жінок тільки для того, щоб їх вдома чекала гаряча вечеря та щира підтримка.Але не поспішайте радіти.

Читайте також:Як повернути речам насичений чорний колір

Такі чоловіки , зазвичай , одружуються, лише на дівчатах своєї мрії , тоді коли прийде час. А поки дівчина мрії недосяжна, їм для задоволення своїх потреб підійде будь-яка .

5.Чоловіки, зазвичай, обирають в дружини тих, з ким не жили разом

Саме з цієї причини,психологи застерігають дівчат від ідеї спільного проживання поза шлюбом.

Згідно статистики, більша частина чоловіків пропонують дівчині руку і серце через 22 місяці після початку стосунків, далі шанс починає зменшуватися на 20%, через три роки – на  50%, а через сім років стосунків ймовірність того, що ви одружитеся, дорівнює нулю.

А ще ,не забувайте про те, що чоловіки і жінки по різному сприймають спільне проживання.

Жінки думають , що спільне проживання зміцнить стосунки і приведе чоловіка до шлюбу, чоловіки ж , навпаки, після початку спільного проживання не вбачають необхідності реєструвати стосунки, адже вони вважають , що у них “вже сім’я” і яка різниця з тієї печатки.Джерело

Коментарі Вимкнено до Розійшовся з дівчиною після 7 років стосунків і за два місяці зробив пропозицію, але зовсім іншій дівчині. Чому так?