Поради

Розбився годинник: прикмети та способи уникнути негативу

Впав годинник зі стіни прикмета
Перш ніж поміщати в інтер’єр свого будинку настінні годинники варто прислухатися до повір’їв та прикмет предків. Незалежно від того, як ви будете ставитись до цієї деталі побутової обстановки, вона не забариться поширити на вас свій вплив. Падаючи зі стіни, годинник намагається передати вам якусь інформацію – попередження про майбутні неприємності. Коли настінний годинник упав, настав час підготуватися до серйозних проблем у сім’ї. Можливі фінансові втрати, хвороба когось із домашніх чи втрата майна. Але ще більш похмурі прогнози чекають на вас, якщо при падінні годинник тріснув або розбився.

Настінний годинник тріснув або розбився
Ваш годинник впав зі стіни і на них утворилася тріщина? Доля попереджає: настав час переглянути свій спосіб життя. Вам потрібні зміни, а колишня доріжка лише заведе в глухий кут.

Іноді тріщина з’являється сама собою без падіння або механічної дії на скло настінного годинника. Таке явище теж не варто ігнорувати, воно означає, що ваші добрі стосунки із близькими під загрозою. Назріває скандал між подружжям чи між батьками та дітьми.

Читайте також Забобони: чому не можна брати чуже дзеркало

Але головне попередження виходить від настінного годинника, що розбився. Прикмети суцільно негативні і відрізняються тільки залежно від місця деформації:

Тріснула рама – до матеріальних труднощів.
Зламалася стрілка — має бути складний вибір.
Настінний годинник розбився вщент – до втрати одного з членів сім’ї.
Якщо настінний годинник впав з вини одного з домочадців, то він упустив шанс кардинально змінити свою долю на краще.

Прикмети про розбитий наручний годинник теж обіцяють неприємності, як і у випадках з настінними. Проте передбачення мають особистий характер:

Тріснуло скло наручного годинника — настав час «чорної смуги» в житті їхнього власника.
Годинник зупинився без видимих пошкоджень – настане період застою.
Годинник зупинився внаслідок падіння чи удару — активізувалися заздрісники.
Чи можна носити розбитий годинник на руці
Носити пошкоджений наручний годинник, навіть якщо він все ще вірно показує час, ні в якому разі не варто. З тріщиною на склі або погнутою стрілкою вони працюватимуть «проти» свого власника: всі зусилля та клопіт виявляться порожніми, гроші почнуть витікати «крізь пальці», а в сім’ї почастішають скандали.

Зате якщо ви відразу віднесете зламані годинники в майстерню і їх полагодять, погані прикмети нейтралізуються. Немає можливості одразу бігти до майстра? Оберніть «постраждалий» аксесуар фіолетовою тканиною та приберіть за дверцята шафи. Це допоможе «заморозити» вплив негативу на певний час.

Не залишайте настінні або наручні годинники в будинку, що не підлягають ремонту. Вони притягатимуть невдачі. Езотерики радять також не піднімати знайдений на вулиці годинник і не вибирати цей аксесуар як подарунок.

Коментарі Вимкнено до Розбився годинник: прикмети та способи уникнути негативу