Лайфхаки

Психологи стверджують, що наш улюблений колір відповідає нашому характеру.

Синій. Якщо твій улюблений колір синій, значить ти найбільше цінуєш гармонію у відносинах. Синій колір люблять вірні люди. На жаль, їм складно позбутися стереотипів. Зате вони все роблять відповідально і стежать за своєю мовою.

Зелений. Психологи стверджують, що люди, які віддають перевагу зеленому кольору, дуже активні й товариські. Вони легко пристосовуються до змін і рідко мають проблеми в грошових справах. Також вони завжди логічні у своїх вчинках і доводять всі розпочаті справи до кінця.

Білий. Це символ чистоти і досконалості. Найчастіше його вибирають акуратні, порядні і щирі люди.

Чорний. Американський психолог Бернардо ТІРАДО говорить про те, що чорний вибирають люди із загадкою. Зрозуміти, що у них всередині, непросто. Вони у більшості випадків тримають дистанцію. Також ці люди елегантні і мають відмінний смак.

Помаранчевий. Улюбленим кольором Френка СІНАТРИ був саме він. Співак вважав помаранчевий самим «щасливим» кольором. Деякою мірою він мав рацію. Психолог Бетті ВУД говорить, що цей колір вибирають веселі люди з активною життєвою позицією. Іноді вони люблять драматизувати, але це не завжди мінус. Ці люди люблять бути в центрі уваги.

Читайте також Головним завжди залишається людяність.

Рожевий. Найчастіше рожевий колір воліють жінки, які мають ніжний і м’який характер. Їм потрібна опора і підтримка у відносинах. Любителі рожевого найчастіше хороші і люблячі батьки.

Фіолетовий. Якщо ти творча людина, тоді, швидше за все, твій улюблений колір – фіолетовий. Також він говорить про амбітність і небажання будь-кому підкорятися. Любителі фіолетового – хороші товариші, на яких можна покластися у будь-який момент.

Коричневий. Мало хто віддає перевагу цьому кольору. Але ті, кому він подобається, є працьовитими, терплячими людьми з тонкою душевною організацією і відмінним почуттям гумору.

Червоний. Пристрасні особистості, які обожнюють пригоди, вибирають червоний. Часом ці люди бувають запальними, але образа дуже швидко проходить. З любителями червоного тобі ніколи не буде нудно. Вони завжди йдуть до своєї мети і втілюють свої мрії в реальність.

Сірий. Слова «захист» і «надійність» – це про тебе, якщо ти вибираєш сірий. Ти не любиш сперечатися. Тобі подобається бувати на самоті і тобі ніколи не нудно в компанії з самим собою.

Жовтий. Психологами доведено, що жовтий – це колір людей з широким кругозором і яскравою уявою. Найчастіше вони перфекціоністи і люблять, щоб все було на своєму місці. Почуття гумору – це те, що виділяє любителів жовтого кольору серед натовпу. Причому воно дуже оригінальне.

Коментарі Вимкнено до Психологи стверджують, що наш улюблений колір відповідає нашому характеру.