Історії

Про кохання через роки.

Років 5-6 тому я мала досвід працювати в елітному салоні, там все було на висоті. Ну звичайно ціни були не маленькі, простий манікюр коштував досить таки нормально. Та атмосфера цього салону була чудова, запах дорогої і смачної кави, запах дорогих парфумів вносив свої корективи в цей салон.

Одного прекрасного дня в салон завітала літня пара подружжя. Бабуся ніжно тримала дідуся попід руку, а він красиво та виховано погладжував її руку.

Доброго вам дня, чи можливо зробити манікюр у вас? Запитала красива літня дама.
Ця пара була красиво та стримано одягнуті, поки я казала про ціни на манікюр моє серце раділо дивлячись на них.

Читайте також  Ідеальні п’ятки в домашніх умовах. Маска

Так – спасибі нам це підходить, сказав дідусь і дбайливо допоміг зняти верхній одяг своїй дамі.
Проходьте та присідайте – Мене звати Тетяна.
Дуже приємно, а мене Зоя, а чоловіка Григорій.
Чоловік ваш на ресепшині, чекає вас тож не хвилюйтеся.

В вас якесь свято ? Зовсім ні, час від часу ми з моїм чоловіком ідемо приводити мене в порядок. Мій Григорій завжди наполягає, щоб я зробила гарну зачіску та при нагоді красивий макіяж. Каже, що я жінка і хоче бачити мене завжди красиво та щасливою! І так вже довгий час, мені вже 68 років. Завершивши манікюр, я уважно дивилася на цю пару він так дбайливо одягав її в одяг, так захоплюючи дивився на її обличчя та свіжий манікюр. В очах цієї жінки було щастя та світло, вона не виглядала хворою та старою бабусею. Вона мати його дітей, та найперше вона жінка!

– Дуже щиро вдячний вам, Григорій протягнув мені на «чай».

– Цю купюру я зберігаю вже роками, про згадку щирих та справжніх відносин.

– Мій чоловік завжди каже: Не ходи на манікюр, купи собі все сама і роби дома, зекономиш гроші в дім». Я йому у відповідь: «Ти більше тратиш на своїх дружків чим на мене!». А в моїй голові та чудова пара.

Щастя та справжні стосунки існують!

Коментарі Вимкнено до Про кохання через роки.