Історії

Ось так вона зіпсувала наше весілля.

Ей, я одружився, а тебе поруч немає. Як це розуміти? — жартуючи, запитав Костя по телефону в чоловіка своєї сестри. У відповідь він почув незручне мовчання, а потім пояснення:

— Та ми розлучилися…

— Що? Коли? А як же діти? Ото ви даєте!

Після розмови з Мішею брат пішов шукати сестру. Поліна намагалася тримати себе в руках і вдавати, що все в порядку. Та після кількох хвилин розмови вона розплакалася. Костя намагався її підтримати і заспокоїти. Брат обняв сестру і вона випадково вимазала його білу сорочку косметикою. Далі до них збіглися свекри. Цілий вечір вони то воду їй носили, то намагалися розрадити її горе.

Усі забули про те, що у нас весілля. Я вирішила нагадати гостям, з якою метою вони прийшли на це свято.

— І ти можеш опинитися на місці Полінки, — з докором кинула свекруха. Чоловік нічого не сказав, а сестра задоволено глянула на мене.

Читайте також:  По тому, хто вас любить, а хто – ненавидить, можна зрозуміти, на чиєму ви боці.

А я собі думаю, якщо людина нещасна, тоді їй точно не хочеться ходити по святах. Зрештою, дівчина могла давно розповісти про свої сімейні проблеми, адже люди не розлучаються за день. У них ще й діти. Про судові засідання мовчала, а на моєму весіллі вирішила відкрити усі свої емоції.

Навіть найкращий кусочок весільного торта дістався Поліні. Свекруха пропонувала нам з Костею не танцювати наш перший танець, щоб не навіювати лишніх спогадів дівчині. Однак я не погодилася. Довелося пригрозити чоловікові і нагадати, що гості розійдуться, а нам з ним ще разом жити.

Я підібрала вдалий момент і запитала, чому Поліна раніше не розповідала про своє розлучення. Вона сказала:

— Не хотілося псувати вам настрій проблемами. Та й ви були зайняті підготовкою.

— А зараз це був вдалий момент, щоб розповісти? У мене весілля, а все турбуються лише про тебе! — не витримала я.

— Це моя сім’я, тому не дивно, що вони хвилюються за мене! Я краще заберуся геть, щоб тебе не нервувати.

Саме ці слова почув Костя. Він намагався переконати сестру залишитися, але вона поїхала. Разом з нею покинули весілля і її батьки. Вони сказали, що у мене немає серця.

Ось так вона зіпсувала наше весілля. Я впевнена в тому, що навіть якби не розмова з Михайлом, то Поліна все одно б знайшла момент, щоб розказати про розлучення. Але нащо так робити? Вона хотіла бути у центрі уваги?

Та це ще не кінець історії. Через декілька днів ми з чоловіком обирали тур в Таїланд. Хотіли там провести наш медовий місяць. Раптом Костя пропонує взяти з нами його сестру, бо зміна обстановки піде їй лише на користь.

Сумніваюся, що це справді його ідея. Я здійняла сварку прямо в агенції і сказала, що можуть летіти вдвох.

— Ти чого розкричалася? Ну якщо не хочеш, то полетимо двоє.

— Не хочу!

Поліна з нами не полетіла, але коли ми повернулися, то свекри до нас з Костею ставилися холодно і ворожо.

Я зла на Поліну. Вона влаштувала цілу виставу на нашому весіллі. Свекри, звичайно, також на боці дочки. Та це її вина, що зараз ми не ладнаємо. Зараз я розумію, що, мабуть, Міші надоїли інтриги, тому й кинув її.

Коментарі Вимкнено до Ось так вона зіпсувала наше весілля.