Історії

Нехай чоловік буде в тебе на першому місці, а діти – на другому

Нехай чоловік буде в тебе на першому місці, а діти – на другому
Саме ці слова бабусі я запам’ятала на усе життя. Хочу поділитись з Вами мудрістю своєї бабусі і розповісти про те, як я колись бачила міцний шлюб своїх батьків.

Моя бабуся була мудрою жінкою і завжди вчила мене про те, що шлюб — це досить серйозна річ, де чоловік має бути на першому місці. Вона завжди казала, що шлюб буде справді міцним лише тоді, коли жінка правильно розставить пріоритети. Мене так здивувало, чому ж саме чоловік має бути на першому місці.

В межах справді міцного шлюбу діти відчувають себе в любові, безпеці і добрі. Діти бачать, як тато любить маму, а мама поважає тата. Важливо показати дітям, що шлюб — це не просто сусіди по кімнаті, а команда і партнерство, де є прихильність, розуміння і хороше ставлення.

Якщо поставити чоловіка на перше місце у шлюбі, то можна забезпечити справді довге і щасливе сімейне життя. Чоловік звик оборонятися, бути завжди «на сторожі», а тому ніжна та любляча дружина має забезпечувати йому спокій і мир у домі. Зрозумійте, що Ваші діти будуть жити з Вами не більше двох десятків років, а шлюб триватиме до старості, тож аби потім не сидіти і не думати про розлучення, подбайте про свої стосунки вже зараз.

Як зробити так, щоб чоловік почував себе потрібним для Вас:

Щоранку готуйте йому сніданок і усміхайтесь
Обіймайте та тримайте за руку
Зустрічайте його після роботи з радістю
Надсилайте йому теплі смс протягом усього дня!
Довго не затримуйте образу за якесь необережне чи невчасно сказане слово
Повторюйте чоловікові “Я тебе кохаю” щодня, щоб це бачили і чули діти
Зробіть свою спальню закритою та інтимною зоною без дітей
Складайте плани на вихідні, які хочете провести з усією сім’єю
Завжди цікавтеся не лише його роботою, але й самопочуттям

Читайте також: Щасливіший той, хто дає, а не той, хто отримує!

Після тих простих секретиків, я впевнена, Ваше сімейне життя буде злагоджене та щасливе. Я бачила щасливий шлюб бабусі і дідуся, а тепер спостерігаю союз своїх батьків, які вже 45 років разом. Тато і досі каже, як він любить маму і цілує її, а мама завжди ставиться до нього з повагою та прихильністю.

А ще пам’ятаю, що тато щоранку цілував маму перед роботою. І казав їй, що кохає – вони витворили ідеальний шлюб, якого я так прагнула.

Так само я ставилася до чоловіка і хотіла, щоб він так само ставився до мене. Я була оточена його любов’ю, як і татовою, але знала, що батько найбільше любить мою маму. Так і має бути.

Коментарі Вимкнено до Нехай чоловік буде в тебе на першому місці, а діти – на другому