Поради

Найкращі серіали від Netflix на вечір

Netflix – це один з найбільших сервісів стрімінгового відео, який пропонує безліч відомих та неповторних серіалів. Якщо ви шукаєте відповідні серіали на вечір, то ось кілька рекомендацій від Netflix, які не залишать вас байдужими.

“Корона” (The Crown)

Це історичний драматичний серіал, який розповідає про життя королеви Єлизавети II та її родини. Цей серіал знятий у великому бюджеті та має чудову гру акторів, що робить його одним з найкращих серіалів від Netflix. “Корона” – це глибоке детальне розкриття подій, які трапилися за короткий період історії, відзначивши найвідоміші випадки з життя королеви та її родини.

“Дивні дива” (Stranger Things)
“Дивні дива” – це науково-фантастичний серіал, який розповідає історію маленького містечка, де стаються загадкові вбивства та зникнення людей. Хлопці з місцевої школи, спільно з їхніми друзями та героями, вступають у боротьбу з неочікуваними ворогами. Цей серіал має прекрасний сюжет, неймовірні спецефекти та захопливу музику, які переносять вас у світ 80-х років.

“Відьмак” (The Witcher)

“Відьмак” – це фантастичний серіал, який заснований на однойменній серії книг Анджея Сапковського. Головний герой серіалу, Геральт з Ривії, займається полюванням на монстрів та підкоренням світу магії. Цей серіал має захопливу історію, чудову гру акторів та неймовірні ефекти. “Відьмак” – це чудова відправна точка для тих, хто любить фантастичні світи та екшн.

Читайте також: Як відрізняти правду від брехні в сучасному світі фейкових новин

“Бруклін 9-9” (Brooklyn Nine-Nine)

“Бруклін 9-9” – це комедійний серіал про роботу детективів у нью-йоркському відділі поліції. Серіал має безліч гумористичних моментів та відмінну гру акторів. Якщо ви хочете розслабитися та насолодитися гарним гумором, то “Бруклін 9-9” – ідеальний варіант для вас.

“Мисливець за розумом” (Mindhunter)

“Мисливець за розумом” – це кримінальний серіал, який базується на реальних випадках серійних вбивць. Серіал розповідає про двох агентів ФБР, які займаються аналізом профілю злочинців, щоб допомогти виявити та заарештувати їх. Цей серіал має захопливу історію, відмінну гру акторів та відмінний стиль режисури.

“Помаранчевий — хіт сезону” (Orange Is the New Black)

“Помаранчевий — хіт сезону” – це драматичний комедійний серіал про життя у в’язниці жінок. Серіал розповідає про долю героїні, яка знайшла себе у в’язниці та пройшла через безліч випробувань. “Помаранчевий — хіт сезону” має чудову гру акторів, цікаву історію та захватний сюжет.

“Чорне дзеркало” (Black Mirror)

“Чорне дзеркало” – це антологія науково-фантастичних історій, які розповідають про вплив технології на людське життя та суспільство. Кожен епізод цього серіалу – окрема історія, яка залишає глядачів зі стислим запитанням: “А що, якби це сталося насправді?”. “Чорне дзеркало” має виняткові ефекти та історії, які залишаються з вами надовго.

Коментарі Вимкнено до Найкращі серіали від Netflix на вечір