Історії

Можна стати чоловіком та дружиною, а можна стати рідними один одному людьми. І ви здивуєтеся, але тут є величезна різниця.

Одружитись бо так прийнято,бо подруги всі вже вийшли заміж.Ви робите те, що повинні: вона працює, пере, готує, прибирає, виховує дітей, віддає подружній обов’язок (найчастіше, з думкою: відстріляюся і спати), і він працює, лагодить, вбиває цвяхи, змінює лампи, усуває засмічення, вирощує дітей, віддає подружній обов’язок (здебільшого, взагалі ні про що не думаючи).

Вони платять іпотеку, планують поїздки на дачу та інколи у відпустку. У відпустці, до речі, більшість сімей виконують ті самі обов’язки: готують, стежать за дітьми та втомлюються. Втомлюються, втомлюються та втомлюються. Кожен день.

Втомлюються і один від одного, тому у кожного з’являється особисте життя, особисті інтереси у вільний від зобов’язань час, куди партнеру вхід заборонено.

Читайте також Притча “Візит Бога”

Будучи рідними людьми, вони роблять те саме: перуть, готують, чинять, виховують дітей. З однією лише різницею — вільний від зобов’язань час вони витрачають один на одного.

Вони не віддають подружній обов’язок, вони кохаються або навіть займаються сеkсом (а різниця тут величезна). Вони мають спільні інтереси. І не повірите, вони навіть говорять. Просто ні про що за чашкою чаю чи келихом вина.

Вони є особисте життя один одного. Вони не мають секретів, вони знають один про одного все.

І знаєте що. Мені не потрібний чоловік. Мені потрібна рідна людина!

Коментарі Вимкнено до Можна стати чоловіком та дружиною, а можна стати рідними один одному людьми. І ви здивуєтеся, але тут є величезна різниця.