Історії

Люди всі різні.І в усіх одразу не треба розчаровуватися.

Один чоловік розчарувалася в людях. Всі в нього безперервно щось брали. Він був багатий. Логіка зрозуміла. У багатого треба просити та вимагати. Користувалися ним безсоромно, він добрий, як не дивно. Чомусь вважається, що багаті добрими не бувають. І ось його довели одного разу.

Він вирішив стати злим. Зранку в нього вимагали пожертву, потім родич просив грошей на нову машину, нібито в борг, а потім дама, з якою цей чоловік зустрічався, стала вимагати теж машину. Не в борг, а просто. Борги, йому ніхто не віддавав. Навіщо? Він же багатий.

І він вирішив зайнятися здоров’ям. Він від нервів погладшав. Ось він вирішив бігати та сісти на дієту.

Він одягнув спортивний костюм і вирішив пробігти навколо котеджного селища. Шапку одягнув, знайшов старі кросівки. І побіг.

Побіг – голосно сказано. Помалу так біг, задихаючись. А ще й забруднився сильно.

 

Він і коло не пробіг, але втомився і вирішив зайти в магазин по дієтичні продукти. Взяв пакет кефіру та чорний хліб. І пішов до каси. Товар виклав, а грошей немає! Він картку забув взяти, він багато років не був у магазині. Прислуга все купувала. Ось він стоїть весь брудний, і у тій шапочці. Дихає із хрипом. А люди з черги його сварять. І касир гнівається. Вона вже пробила чек.

Такі ось злі люди навколо. І раптом дівчина йому сказала: “Давайте, я оплачу! Мені якраз дали зарплату!”.

І заплатила. Олігарх узяв свій кефір та хліб. Взяв у дівчини телефон, щоб повернути гроші. І повернув.

А потім вони разом поїхали на море. І він мені сам казав, що вперше у житті за нього хтось заплатив. Просто так. Без будь-якої задньої думки, з доброти душевної.

І вперше він таку дівчину зустрів! За поїздку вона теж поривалася віддати гроші. І тур шукала подешевше. І весільну сукню – щоб не дуже дорого. Навіщо ж гроші витрачати?

Ось так йому пощастило того дня, коли він розчарувався в людях. Люди всі різні. Багаті та бідні. Добрі та злі. Щедрі та не дуже… Усі різні. І в усіх одразу не треба розчаровуватися.

Коментарі Вимкнено до Люди всі різні.І в усіх одразу не треба розчаровуватися.