Історії

Лист від мами, зміст слів вас вразить

Ранком мати веде свою донечку у школу. В її голові безліч думок та багато справ, які їй потрібно зробити на протязі дня. Піти закупитися продуктами, прибрати дім, приготувати вечерю.

Їй вже дуже надоїли ці буденні справи, які кожного дня потрібно робити. Вона мріє, щоб дочка швидше стала самостійною, та могла сама ходити в школу, і приготовити їсти. Тоді у батьків б був час на себе, і вони б могли побути удвох і відволіктися в інше русло. У сім’ї крім дочки є молодший син, який забирає час мами і не дає спати по ночах. Ці дні і ночі перетворилися для мами вічними і як один день, її бажання тільки одне відпочити пару годин.

«Як тільки ви стаєте мамою і обіймаєте свою дитину, від тоді ви ніколи вже не будете тією якою були до народження. Ви часто будете сумувати за тією, якою ви були вільною та коли в вас був час на себе.
Коли ви менше переживали по дрібницях, та не було почуття вічної втоми. Ці дні для вас будуть немов один день, в якому все повторятиметься – підгузки, годування, безсоння та плач.

Вам може здатися, що це ніколи уже не закінчиться, але це не так, все закінчиться з часом, все так не буде. Прийде час і ви будете спати досхочу і ніхто не буде плакати та вимагати годувати груддю. Прийде день коли ви після сну обіймете свою дитину востаннє та візьмете на руки востаннє. Настане день, коли ви вже не зможете підняти його і нести так само. Ранком ви купатимете дитину в ванній і в один час він захоче купатися вже сам. Переходите через дорогу візьме вас за руку а потім раптом піде сам.

Читайте також Найкращий вік укладення шлюбу для кожого знаку зодіаку

З просоння ви відчуєте востаннє ніжні руки вашої дитини, яка прийде посеред ночі до вас. І раптом прийде час коли востаннє заспіваєте пісеньку з ним, а потім ви побачите дорослу людину.

В останній раз буде бігти вам назустріч і радісно стрибати на руки.

Він поцілує вас перед школою, а через час попросить більше цього не робити.

В останній раз прочитаєте йому казку на ніч і поцілуєте в золоте волосся. Ви ніколи не знаєте, коли цей останній раз настане.

Цінуйте ці важливі моменти і пам’ятайте, що колись їх не буде і нічого вже не повернеш».

Хай цей лист допоможе батькам, яким важко і які замучені щоденними турботами.

Бути матір’ю – тяжка праця, та це велике щастя, яке приносить багато позитивних моментів в материнстві, якби важко не було але ми з радістю згадуємо всі моменти батьківства.

Коментарі Вимкнено до Лист від мами, зміст слів вас вразить