Історії

Йому підказав один колега, що з дружиною проблеми. Варто було затриматися  – дзвінок.

Одного разу чоловік зрозумів, що у нього проблеми з дружиною.

Йому підказав один колега, що з дружиною проблеми. Варто було затриматися  – дзвінок.

Вона примушувала ходити в спортзал. Вона готувала їсти ту їжу, яка, на її думку, була корисною.  І заставила   кинути курити. І з друзями не підтримувала зустрічі; друзі любили випити, а дружині це не подобалося …

Загалом, багато  доводилося виносити цьому чоловікові, але він зрозумів, як багато проблем, тільки коли йому очі відкрив його друг. І зрозумів, що десять років жив у пеклі.  І став все робити на зло дружині, говорити, що вона відірвала йому крила і все інше. Він навіть вирішив пожити окремо.

Читайте також Не дізнавшись вона тоді про зраду, хіба відчула б вона те, що є у неї зараз?

Я запитала: “Що у вас було, коли ви одружилися?”. Чоловік сказав: “Нічого не було.” Ні машини, ні квартири не було. Вона каже, що по любові вийшла заміж. А я думаю тепер, спеціально вибрала такого невдаху, щоб ним зневажати. Я запитала знову: “А зараз що є?”. Машина хороша, квартира, будинок за містом є. Фірма своя є і невелике виробництво. Син в перший клас пішов. Ще є снігохід – на ньому здорово кататися в лісі, з дружиною і сином у вихідні! Сім’я є, здоров’я, гроші … Як же так? Нічого не було. А потім зв’язалися з тираном і деспотом – і все з’явилося. І курити кинули, і пити. І живете добре, всі вас поважають … Сім’ї, здоров’я, благополуччя, поваги – не було, а тепер є. Домоглися! Досягли! Значить, навряд чи вам відірвали крила. А дзвонить – бо турбується. І, якщо щось трапиться, кинеться вас шукати. І знайде. Може, це нав’язлива турбота. Може, непотрібна увага. Тиск, порушення кордонів і взагалі – набридло … Але завжди варто подивитися, що було – і що стало. Перш, ніж лаяти дружину, яка любить і піклується, як уміє.

 

Коментарі Вимкнено до Йому підказав один колега, що з дружиною проблеми. Варто було затриматися  – дзвінок.