Поради

Фільми про видатних жінок

Ще одна з роду Болейн

Фільм про матір королеви Єлизавети – Анну Болейн, у якої була не менш неймовірна доля. Вона стала дружиною одного з найбільш деспотичних королів Англії Генріха VIII відразу після своєї сестри, і життя дівчини постійно крутилося навколо інтриг і жорстокості свого часу.

Життя в рожевому кольорі

Едіт Піаф – ще одна жінка, гідна уваги мільйонів. Французька співачка, відома на весь світ, жила в постійній боротьбі, через що вона стала справжньою залізною леді.

Залізна леді

Сюжети про життя Маргарет Тетчер розкажуть про її сходження на олімп політичної кар’єри і про тих, хто йшов разом з нею по тернистому шляху життя, а також про жертву, яку довелося принести цій жінці, яка отримала, внаслідок, титул Залізна леді.

Читайте також Знаки Зодіаку, які бояться близьких відносин

Діана: Історія кохання

Скандально відома англійська принцеса теж не обійшлася без уваги режисерів. Її доля розкривається в цьому фільмі про її любов і трагедії.

Коко до Шанель

Жінка, яка спровокувала появу революції в моді, Коко Шанель, драконівськими методами викоренила корсети і криноліни з життя всіх жінок. Цей фільм розповість про те, ким же була знаменита Коко ще до свого тріумфу і чого коштувала їй перемога над суспільними забобонами.

Фріда

Жінка-бунтарка, яка в 20 років стала дружиною знаменитого художника Мексики Дієго Рівера і стала творити нарівні з ним.

7 днів і ночей з Мерилін

Найбільш неймовірна і красива жінка початку XX століття Мерилін Монро вирушила до Англії, щоб знятися в головній ролі чергового фільму. По дорозі вона зачаровує молодого асистента Коліна. Чи зможе вона закохатися в недосвідченого юнака?

Евіта

Найзнаменитіша жінка Аргентини – ще один приклад Попелюшки в реальному світі. Будучи простою і не маючи за душею ні гроша, вона виходить заміж за президента і стає найпопулярнішою людиною країни. Отримавши положення і багатство, жінка не забуває і про простих людей.

 

Коментарі Вимкнено до Фільми про видатних жінок